Sizce Symbian Anna, Android'e kafa tutabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Symbian Anna, Android'e kafa tutabilir mi?

• Evet, neden olmasın.

Kullanılan: 11 15.7%
  • Belki tutar fazla küçümsemeyelim.

Kullanılan: 12 17.1%
  • Hayatta kafa tutamaz, yine eline yüzüne bulaştırır.

Kullanılan: 47 67.1%

• Kullanılan toplam oy
    70
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Symbian Anna, Android'e kafa tutabilir mi?
Sizce???

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Henüz Symbian Anna'yı kullanamadığımız için böyle birşeye cevap verebilir miyiz bilemiyorum.
Ayrıca konuyu yanlış yeremi açtın doğru yeremi onu da bilemiyorum.

şiste

Üye
n.h kafa tutar

Εthnic

Εthnic

Üye
bence symbian anna degil symbian baba bile androide kafa tutamaz...

• Beğen
Tepkiler: atakax, hustek ve anil585
ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
symbian anna değil, symbian caroline gelse kafa tutamaz :d:

Diyorlar...

realangelman

Üye
Android kullanmadığın belli sakin sybian a düşme derim symbian in gününü çok
gördük ama parasını vedik sonuçta okadar para verip daha az verim almak mantıksız android derim kkesinlikle

ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
yok yaw baya bi kullandım android :)
Bunu sadece anket olsun diye açtım :)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Motomod düz mantık Ahhh be Kardeşlerim siz Symbian ilk çıktığında vay be adamlar yapmış diyenlerden değil misiniz yoksa Yada android cihazların geliştiricileri sizlermisiniz Symbian bundan 5 yıl öncede bu günde en iyi işletim sistemleri arasındadır ve yeri değişmez yeni geliştirmeler ile dahada iyi olacakdır Nokia bir geçiş döneminde bunuda unutmayın symbian sadece Nokianın ise artık onu geliştirmekde onun elinde ilk adım symbian 3 ile geldi yeni yapılandırmalar ile dahada sağlam adımlar gelecek Nokia Ve Symbiandan bekleyin ve görün ...

AYNA

AYNA

Üye
nokia symbian işletim sistemine android gibi görsellik katmadıkça bence androidi geçemez..

• Beğen
Tepkiler: hustek

agsalman

Üye
Motomod düz mantık Ahhh be Kardeşlerim siz Symbian ilk çıktığında vay be adamlar yapmış diyenlerden değil misiniz yoksa Yada android cihazların geliştiricileri sizlermisiniz Symbian bundan 5 yıl öncede bu günde en iyi işletim sistemleri arasındadır ve yeri değişmez yeni geliştirmeler ile dahada iyi olacakdır Nokia bir geçiş döneminde bunuda unutmayın symbian sadece Nokianın ise artık onu geliştirmekde onun elinde ilk adım symbian 3 ile geldi yeni yapılandırmalar ile dahada sağlam adımlar gelecek Nokia Ve Symbiandan bekleyin ve görün ...

Halen 5800 kullanıcısıyım ve daha dün htc hd2 ye android yükledim.
windows mobile bile yarışamıoken symbianı bekleyip görsek ne olur?
hadi eline yüzüne bulaştırmadı diyelim şimdikinden daha iyi bi işletim sistemi haline getirdi diyelim
tosbağaya porche motoru
tabi 5 yıl önce en iyisiydi haklısın
ama 5 yıl önce ronaldinho dünyanın en iyi futbolcusuydu bilmem anlatabildimmi
yani üzerine ne kadar koyarsa koysun yazılım firmaları hangi işletim sistemine program yapıosa o işletim sistemi diğerini döver :)
umarım sert bi açıklama olmamıştır

bulentba

bulentba

Üye
agsalman haklı konuştu nokia androide geçmeden daha fazla ilerleyemez

ertay40

Üye
bencede kafa tutamaz ama konuyu buraya açarsan sonuç tabi böyle olurdu:allalla:

whatamata

Üye
yok daha ne lerr

furkan5800

furkan5800

Üye
kafa tutabilır ndn olmasın

hoss

hoss

Üye
oyun program fakiri hantal symbian , androidin tirnagi olamaz

enolaguy

Üye
İşin doğrusu symbian arama, rehber özellikleri, ve 3g görüntülü görüşme gibi klasik telefon özelliği gereken durumlarda android ten daha pratik ve ama gelişkin hiçbir özellikte android ile baş edemez çünkü symbian programları eski üretilen küçük ekran telefonlara da uymak zorunda kaldığı için fazla gelişkin uygulama beklenemez ama symbian anna eski telefonlara bağlı kalmayacağı için mutlaka daha güçlüdür ama android ile baş edermi onu bilemem. Yalnız etse bile sıfırdan kalkış yapıp program desteğini nereden bulacak ? Nokia nın sistem olarak zaten maemo adında Android kadar güçlü bir işletim sistemi var ama program desteği olmadığı için ön plana çıkamıyor bu yüzden aslına bakarsanız program desteği olmayacağı için symbian anna da android ile başa çıkamaz bence

halilts

Üye
Şuan Gelişen Ve Hızlı Gelişmeye Devam Eden Google Şirketinin Hiç Bir Şeyine Kafa Tutulmaz :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt