Sizce sıkara insana nekadar yararlı ve zararlıdır?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar bilindiği üzere sıkara günümüzün vazgeçilmezi oldu 12 13 yaşındaki bir çocuk bile içiyor zararlarını bilmeden. Şimdi size soruyorum neden bu kadar içiliyor, ben hiç içmedim bilmiyorum sizce nedenleri neler zararları neler yalan olan yararları neler?
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Kardeş Bir Kere "sıkara" Değil "Sigara" Ben de İçmiyorum.. İçinde "Nikotin" DeniLen Madde Yüzünden BağımLıLık Yapıyor.. Bir de Dudak Alışkanlığı Var.. Çevre de ÖnemLi Faktör Tabi..
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sigaraya Karadenizliler sıkara diyormuş. Arkadaş ondan öyle yazmış.
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Hmm.. Özür O Zaman.. :oke:
 

Stradh

Üye
Bence Sİgara Çevresindeki İnsanlardan Görüp Özenmekle Başlanan Bir Olay. Çevresindekilerin İçmesi Onu Diğerlerinden Dışlanmış Hissetiriyor Bu Nedenle Başlıyor. Yada Günümüzde Sigara Bi Güç Simgesi Haline Geldi Diyebilirim. Bunun Açıklamasını Tam Yapamayacağım Ama İçen İnsan Sanki Kendini Daha Olgun Hissediyormuş Gibi Davranıyor.
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
bi kere yararı yok
hiç içmedim çevremdekilerede müsade etmem
insan nası oluyoda kendi kendini zehirler ya aklım almıyor
 
sessiz su

sessiz su

Üye
Sigara içtikçe hem kendinizi hemde çevrenizdekileri zehirlemiş oluyorsunuz ve böylelikle sigaranın bir yararı olmuyor zararı oluyor
 
kingbrobiy

kingbrobiy

Üye
bildiğim kadarıyla sigara : sindirimi kolaylaştırıyor ve sinekleri uzak tutuyor
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt