Sizce sata mı idemi neden anketli

ide mi sata mı

 • hangisi daha hızlı

  Kullanılan: 0 0.0%
 • hangisi geç bozulur

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  0
 • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kKORAY06

Üye
  Konu Sahibi
ARKADAŞLAR SİZCE SATMI DAHA İYİ İDE Mİ BENCE SATA DAHA HIZLI AMA İDE YE DE DAHA Dayanıklı diorlar söyldiklerine göre ide serwer pc leri için kullanıormuş


sizce hangisi daha ii we neden
 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
sata daha yeni ve iyi bir sistem bence ben meslek olarak bu işi yapmıştım genelde sata önerilirdi,sata nın tek sorunu girişleri biraz hassas oluyor ama durmadan çıkartıp takacak değilsin zaten ,benim görüşüm sata.

not: sata kabloların clipsli olanlarından kullanmak herzaman daha iyidir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt