sizce ikinci maçta Trabzonspor ne yapar?

Sponsorlu Bağlantılar

Trabzonspor ikinci maçta ne yapar?

• 2-0 yener

Kullanılan: 0 0.0%
  • berabere kalır

• yeni

• Kullanılan toplam oy
    1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maavii

Üye
    Konu Sahibi
sizce ikinci maçta Trabzonspor ne yapar?
ben inanıyorumki Trabzonspor bu turu geçecektir, peki sizin fikriniz ne?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Turu geçer ama nasıl geçer bilemiyorum.. :)

oteb

Üye
Elbette turu geçecektir ama böyle bir mağlubiyetle olmamalıydı. Ya rum basını yazılarında bize futbol dersi verdiklerinden, bir maç organizasyonun nasıl düzenleneceğinden, nasıl güvenliğin sağlanacağından falan bahsetmişler. Açıkçası böyle bir oyun, böyle bir skor ve böyle bir maç sonrası yakışmadı TS'ye.
Ve futboldan anlayanlar için soruyorum (genelde hepimiz anlıyoruzdur :) ) Yattara :off: sizce oynatılmalı mı oynatılmamalı mı? Hem Samet Aybaba'nın hem de Ziya Doğan'ın Yattara için düşüncelerini hatırlıyorum. İkisi de oynatsan bi dert oynatmasan bi dert diyorlardı. Bence onlara katılmamak elde değil.

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
:off: walla ne denilebinirki dandik rumlara yenildik ya :off:

abuvice

abuvice

Üye
ümidimizi sürdürüyoruz. bu takımı o taraftar desteğiyle avni akere gömecez inşallah..!

Quattro

Quattro

Üye
Gol yemezse turu rahat geçer fakat 1 gol işleri değiştirir.Maalesef halen profesyonel olamadık ve yediğimiz golden sonra sanki herşey bitmiş gibi davranıyoruz...Yediğimiz 2. golden sonra sanki trabzonlu futbolcular maç bitmiş ve elenmiş gibi savsaklamaya başladılar ve 3. gol geldi...

kingenes

kingenes

Üye
valla hiç belli olmaz trabzon 2.gölü yiyince hemen maçı bıraktı ama trabzonun geride olduğu halde çevirdiği maçlarıda biliyoruz.inşallah trabzon turu geçer :artı:

sarkmaz

Üye
yenelım şu rumları adam lar bızımkıler donerken ayakkabılarını cıkartıp ustbas aramıslar gevurlar buraya geldıklarınde donlarına kadar soyarlar bızımkıler ınsllah buarada alakasız olacak ama dun celtıc slovak takımından 5 tane yemıs buyuk suprız hemde baya macı selcuk dereli yonetmıs ama adamların hakkını vermek gerekıyor uzaktan ıı cakmıs adam ;;) helal olsun

maavii

Üye
    Konu Sahibi
umarım ikinci maçta Fatih Tekke ilk 11 de başlar. adamın ölüsü bile yeter yaaa...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by maawii@Jul 29 2005, 12:03 PM
umarım ikinci maçta Fatih Tekke ilk 11 de başlar. adamın ölüsü bile yeter yaaa...
[post=118480]Quoted post[/post]​

Adamın futbol hayatı söz konusu.... :off:

Bence fatihi riske edeceklerse elensinler daha iyi... Senin 1 turu geçmen mi önemli yoksa bir futbolcunun futbol hayatı mı??? :off:

maavii

Üye
    Konu Sahibi
eger yalnızca Türkiye yi hedefliyorsalar hedefleri çok küçük ama eminim avrupa da ki başarılara daha çok önem veriyorlar. ki bunun için bazı riskleri almaları lazım. bi de F.Tekke 45 gün ameliyat olmuştu...

balli31

balli31

Üye
bence trabzon ilk dakikalarda bir gol bulacak sonra ilk yarı biterken 2. gölü atacak ve ikinci yarıda rahat oynayacak ama dakikalar 80 leri gösterirken anorthosis bir gol atacak sonra trabzon gol atmak için uğraşacak ama atamayacak ve elenecek maçtan sonra taraftar yönetim istifa diye bağıracak zaten trabzonda hep aynı şeyler olmuştur :vur:

maavii

Üye
    Konu Sahibi
bu kadar karamsar olmayalım arkadaşlar, trabzonspor rahatlıkla yenebilecek güçte ve yenecektir de

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by maawii@Jul 29 2005, 08:03 PM
bu kadar karamsar olmayalım arkadaşlar, trabzonspor rahatlıkla yenebilecek güçte ve yenecektir de
[post=118849]Quoted post[/post]​

ama en az 2 fark atması gerekiyor

maavii

Üye
    Konu Sahibi
2 fark da atacaktır bence bu maç 3-0 veya 4-0...

keano

Üye
itiraf ediim... yenilir diye oy kullanan dengesizlerden biriside benim :D

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Neden dengesiz olasın ki.???

_KadirşinaS_

Üye
Gönül ister ki geçsin turu ama Trabzon 2. maçta da ilk maçta yaptığını yapacak gibi görünüyor. Çünkü takımda hiç uyum yoook. :ah:

abuvice

abuvice

Üye
ilk dakikalarda gol bulursak gerisi çorap söküğü gibi gelecek..! beyler ben maça gidecem. k700 le resimler çekecem onları forumda maç topiğimde yayımlayacam yalnız bir sorun var?
resimleri topiğe koymayı bilmiyorum biri yardım ederse sevinirim..!

Başlık ve Mesajları Büyük harfle yazmayalım

maavii

Üye
    Konu Sahibi
arkada inşallah önce bi yener koymayı ondan sonra düşünürsün ve eminim yenecek, başka yolu yoook...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt