Sizce htc wildfire s i kaça satmalıyım ?

• 29 Mart 2013
  • 546 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. s.aleykum arkadaşlar. htc wildfire s telefonum var. hiçbir sorunu yok. daha 18 ay garantisi duruyor. sizce telefonu kaç a satayım ? ne kadar değer ?

Yazan: messevim
  2. kardeş çeşitli sitelere bak :) kaçtan gidiyor ona göre sende telefonunun temizliğine göre ortalama fiyat belirlersin :)

3. 300

4. gittigidiyor'daki ilan fiyatlarına bak ve o ilanlarla hemen hemen aynı fiyata gittigidiyor'a ilan ver güzel resimlerini falan çek 1 hafta içinde falan satılır :oke:

5. öneri için teşekkürler arkadaşlar.:) Nokia n8 ile başa baş takas yapacağım kismetse.sizce yapmalımiyim ?

6. Hayır yapma..

7. kesinlikle yapma

8. neden ki arkadaşlar ?

9. Millet symbiandan kaçıyor sen almak istiyorsun.

10. öyle ama o telefon bu telefondan daha üstün değil mi ki ?

11. Değil

12. Öyle ama kullanamadıktan sonra be işe yarar oyun&uygulama yok ve vasat tarayıcı ve sistemi var.

13. n8'e takas edeceksen temiz kullanılmışını bulmanı tavsiye ederim. yoksa burada sallayanların söylediğinin aksine kötü değil.

14. kardeş dediğim gibi bir tane buldum. ama telefonun kasasında çizik ve soyulmalar var. ekran temiz, çizik falan yok. onu mu alsam acaba

15. ilan'dan ulaştıysan linkini atabilir misin?

16. www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-tertemiz-nokia-n8-ekranda-en-ufak-cizik-dahi-yoktur-120179383/detay?showViewPreferences=false

link bu kardeşim.bir bakar misin

17. biraz hırpalanmış gibi duruyor ama ekran iyi durumda, satıcının iddia ettiği gibi cihazın donanımsal bir sorunu yoksa takas edilebilir. satıcıyla buluşacaksan cihazı iyice incelemeni öneririm.

18. satıcı ile telefonda görüştüm. kendisi telefondan memnun ama iş icabı takım elbise giydiği için kendisine bu telefon biraz kaba geliyor muş. wildfire s n8 e göre biraz daha nazik ince olduğu için bununla takas etmek istedi.

19. anlıyorum. dediğim gibi arızalı olmadığından emin olun. eğer sıkıntı olmadığına inanıyorsanız takas edebilirsiniz.

20. yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.:) sizin düşüncelerinizi dikkat e alarak takas yapmaya karar verdim. hayırlı geceler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 02:02