Sizce Hangisi Bana Yardımcı Olur ?

Sponsorlu Bağlantılar

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Hangisi Bana Yardımcı Olur ?
Yurtdışına çıkıcağım ,malum aileden uzak olacağım için onlarla sık görüşmem lazım ,ama laptop'ımı götürmek istemiyorum açıkcası ,hem taşıma vs bana zor olur ,zaten oyunda oynamıyorum pc de bu aralar,benim ihtiyacım ailemle hangi telefon ile görüntülü konuşma yaparım rahatça ,yani onlar interneti olan pc den bağlanacak ,bende telefonun programından yararlanıp internet aracılığıyla canlı görüntülü sesli görüşme yapacağım ,bunu androidde veya başka işletim sisteminde hangi program ve hangi telefon ile sağlayabilirim,

Not:Uygun fiyatlı hangi telefonlarla bu iletişimi sağlayabilirim
Yüksek fiyatlı hangi telefonlarla bu iletişimi sağlayabilirim

(Yukarıdakini yazma sebebim,aynı ihtiyacı karşılayacak hem uygun iyi bi telefon varsa ,yüksek fiyatlı telefon almaya gerek yok diye düşündüm ,Fakat siz her 2 yöne görede belirtiniz)

S4 İşimi görür diye düşünüyordum fakat S3 de aynı işi görür mü yoksa s3 mini mi ,kısacası hem uzun süreli batarya,hemde bu görüşmeyi yapabileceğim +arada oyunda oynabileceğim önerebileceğiniz cep telefonu varmı ?

Varsa sebebiyle birlikte ve hangi programla bu görüşmeyi sağlayacağımı detaylarıyla yazınız ,

Şimdiden Konuyla Alakalı yardımcı Cevap Veren Tüm Herkese Teşekürler :alkis

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Android teller ucun agent mail.ru isimli uygulama var. Ücretsiz sms veya sesli ve görüntülü konuşma yapabiliyorsunuz!!
Aynı anda pc ve diğer cep telefonları üçünde bu uygulama var ama şimdilik sadece pc ve android teller ucun görüntülü konuşma özelliği var diye biliyorum!

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Android teller ucun agent mail.ru isimli uygulama var. Ücretsiz sms veya sesli ve görüntülü konuşma yapabiliyorsunuz!!
Aynı anda pc ve diğer cep telefonları üçünde bu uygulama var ama şimdilik sadece pc ve android teller ucun görüntülü konuşma özelliği var diye biliyorum!
Teşekürler bi araştırayim ,peki telefon olarak öneriniz nedir

- - - Eklendi - - -

Teşekürler bi araştırayim ,peki telefon olarak öneriniz nedir

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Nexus 4 işini görür

Üst Alt