Sizce en iyi telefon hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

uRas122

Üye
    Konu Sahibi
Sizce en iyi telefon hangisi ?
Arkadaşlar telefon alıcamda yardimci olun sony xperia z mi htc one mi s4 mu hangisi daha iyi teknik ozellikleri biliyorum ama niyede kullanim acisindan ve teknik acidan hangisi daha iyidir

Buğra

Buğra

Admin
S4'de bazi sorunlar varmis isinma resetleme gibi o yuzden htc one almalisin bence

iOSait

iOSait

Üye
iphone5 64gb veya htc one

ANIL

ANIL

Admin
S4'de bazi sorunlar varmis isinma resetleme gibi o yuzden htc one almalisin bence

Ben hiç yaşamadım ama kamera reset sorunu vardı. Gelen güncelleme sonrası sorun kalmadı. Isınmayı artık bir sorun olarak görmemek gerekir HTC One'da aynı şekilde ısınıyor.

iOSait

iOSait

Üye

Ben hiç yaşamadım ama kamera reset sorunu vardı. Gelen güncelleme sonrası sorun kalmadı. Isınmayı artık bir sorun olarak görmemek gerekir HTC One'da aynı şekilde ısınıyor.

kotu malzeme kalitesine ne demeli

Invoke

Invoke

Üye

Aynen, her telefon ısınır, yalnız bazıları cidden aşırı ısınıyor, S4ü bilmiyorum ama S2de vardı böyle bir sorun. Yine de HTC One alüminyum kasadan dolayı ısıyı daha çabuk yayacaktır. :)

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar telefon alıcamda yardimci olun sony xperia z mi htc one mi s4 mu hangisi daha iyi teknik ozellikleri biliyorum ama niyede kullanim acisindan ve teknik acidan hangisi daha iyidir

Bence One, iyidir.

LimePie

LimePie

Üye
htc one iyi gibi :)

fk555897

fk555897

Üye
Aralarında en iyisi HTC One.

Üst Alt