sizce en iyi oyun konsolu hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sizce en iyi oyun konsolu hangisi
arkadaşlar sizce güç girafik saglamlık v.b özelikleri sunan en iyi oyun konsolu hangisidir

ttgg

ttgg

Üye
bence kesinlikle ps3

le20

le20

Üye
xbox 360 elite başka tanımam
:oke:

--------------- Ekleme ---------------

hem ucuz hemde sahte oyun oynanabiliniyor

Feel It

Feel It

Üye
ps3 e kaçırılacak para yerine sağlam bir emülatör + orijinal usb kolluk alırsın, ps3 derdinden kurtulursun Nintendo Wii'leri pek tavsiye etmem. Şimdi iyi güzel yenilikçi tasarımlar + yeni ekipmanlar ama bunun yarın bigün bozulması var servisi var ufacık bir sorun için çok para kaçırırsın onun yerine pc de ps3 keyfi için lcd 19" ekran , kol + emülatör bir de sistemin kaldırıyorsa ps3 oyunlar bundan iyisi şamda kayısı bakarsın keyfine yani benim görüşüm böyle :D

ArtOfVictory

ArtOfVictory

Üye
orda resmi yok ama eskiler her zaman iyidir diyorum yani ps2

memo8807

memo8807

Üye
ps3 e kaçırılacak para yerine sağlam bir emülatör + orijinal usb kolluk alırsın, ps3 derdinden kurtulursun Nintendo Wii'leri pek tavsiye etmem. Şimdi iyi güzel yenilikçi tasarımlar + yeni ekipmanlar ama bunun yarın bigün bozulması var servisi var ufacık bir sorun için çok para kaçırırsın onun yerine pc de ps3 keyfi için lcd 19" ekran , kol + emülatör bir de sistemin kaldırıyorsa ps3 oyunlar bundan iyisi şamda kayısı bakarsın keyfine yani benim görüşüm böyle :D[/QUO

aynen katılıyorum:)

DarkJaden_17

Üye
Bence de ps3 nintedo wii'ler hem çabuk bozuluyor hem de pek fazla oyun barındırmıyor, xbox ise fena sayılmaz

semo94

Üye
resmi yok ama ps2

blackops12345

Üye
ps 2 yi tek geçerim

lovestar

lovestar

Üye
benim için psp

Godfather

Godfather

Üye
ps3 bence sensör var hem

karrrizma

Üye
en iyi konsol kesinle ve kesinlikle xbox360 ..arkadaşlar bende ps3 te var ps2 de var malasef hiçbiri xbox 360 rakip olamaz ben karşılaştırdım gördüm grafik ve hızından deneyen herkez etkilenir ...buarada ps3 ve xbox 360 isterseniz bulunur

--------------- Ekleme ---------------

xbox 360 mükemmel bide natal desteği geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr holeyyy

slklm95

Üye
kesinlikle PS3 çok güzel bi alet evde lcd mi plazma mı her neyse onlardan biri varsa çok güzel ama oyunları çok pahalı ben öğrenciyim oyun almak için canım çıkıo

Prudy

Prudy

Üye
Xbox dururken PlayStation kullananlara şaşarım. Natal gelsin, siz görün o zaman Xbox'ı.

cont101

Üye
Yüksek kaliteli grafik sahibi oyunlar oynamak istiyorsan Ps3 alıçaksın arkadaşım hemde hiç düşünmeden Xbox 360 ın da ps3 den geri kalıcak bi yanı yok oyun ceşitininde fazla olması iyi Nintendo Wii bence daha gelişim aşamasında birazdaha yaygınlaşmasını bekle derim ben

MetQ7

MetQ7

Üye
PS3 ü tek geçerim ama oyunları pahalı

sekinardi

sekinardi

Üye
playstation 3 o kadar...

Üst Alt