Sizce en iyi cep oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan akgün

Üye
    Konu Sahibi
Sizce en iyi cep oyunu
Sizce dünyadaki en iyi cep oyunu hangisidir?ve linki varsa atabilir misiniz

Skymich

Skymich

Üye
Modern Combat 4 ve 2 - Date Or Ditch 1-2 - High School Hook Ups - RF serisi [futbol olarak]

GreaTH

GreaTH

Üye
Tövbe Bismıllah Ya La olm Gıt destek bolumune ac Yenıyım deme Okuma yazman vardır sanırım Paylasım Yerının ıcıne ettınız Iyıce yanı Admın Su Gereksız Konuları Tasısan ıyı olur

Skymich

Skymich

Üye
Uyarı için sağol demek ısterdım ama maxıcep eskısı gıbı degıl

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Asphalt 6, Dungeon Hunter 3, Zombiewood, Doodle Jump, Modern Combat 2, Icy Tower, UNO & Friends, Tekken Mobile, Zuma's Revenge, Midnight Pool 3, Midnight Bowling 3 ve tabi ki Plants vs. Zombies :)

Yani kısacası en iyi cep oyunu diye bir şey yok, en iyi cep oyunları var. Üstteki listede gördüğün hiçbir oyun kötü değil. Ama birbirlerinden iyi de değiller. Ama en iyileri bunlar. Kanımca. Bilmem anlatabildim mi

Skymich

Skymich

Üye
bence Uno & Friends çok sıkıcı bir oyun.

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Angry Birds serisi, Asphalt serisi, Fruit Ninja, Doodle Jump, Cut the Rope, iStunt2, High School Hook Ups

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
bence Uno & Friends çok sıkıcı bir oyun.

Bana da sıkıcı geliyordu ama oynamayı öğrenince zevkli olmaya başladı. Her an her yerde uno kartları yanında :d çıkar oyna :DNeyse listeyi küçültelim.

1 - Plants vs. Zombies
2 - Zuma's Revenge
3 - Asphalt 6

Tabi bu kişiden kişiye değişir.

Skymich

Skymich

Üye
Bana da sıkıcı geliyordu ama oynamayı öğrenince zevkli olmaya başladı. Her an her yerde uno kartları yanında :d çıkar oyna :DNeyse listeyi küçültelim.

1 - Plants vs. Zombies
2 - Zuma's Revenge
3 - Asphalt 6

Tabi bu kişiden kişiye değişir.
:D oda var ama Gameloft'un java oyunlarını herkes sever diye düşünüyorum. Bende bilmiyodum Uno'yu öğrendim oyundan sıkıldım. Kartlerı alıyon oyunu bitiriyoun anca.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
:D oda var ama Gameloft'un java oyunlarını herkes sever diye düşünüyorum. Bende bilmiyodum Uno'yu öğrendim oyundan sıkıldım. Kartlerı alıyon oyunu bitiriyoun anca.

Yok Gameloft'un kötü oyunu yok zaten. UNO gerçekte de çok sevilen bi kart oyunu olduğundan oyunu da çok sarıyor. Karakterini özelleştirebiliyorsun, oyunun arkaplanını, kartların arkasının rengini vs vs. bence dört dörtlük bir oyun.

Skymich

Skymich

Üye
Ben fazla oynamadığımdan bilmiyor olabilirim. Gameloft Bil Bakalım Kim? oyununu yapsa çok satılır oyun.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Bence satılır değil de indirilir diyelim :kıskıs:

Skymich

Skymich

Üye
:D Ben türkçesini satın alırdım şahsen.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
ne yazık ki herkes senin gibi değil :ehe