Siz olsanız ne yapardınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrKarakeci

MrKarakeci

Üye
    Konu Sahibi
Siz olsanız ne yapardınız ?
Meraba arkadaşlar, ben yaklaşık bir ay sonra 8. Sınıf SBS Sınavına gireceğim. 6. Sınıftaki puanım 492 ve 7. Sınıftaki puanım 496.
Bu yıl da 496 tutturursam nerdeyse her yere girebiliyorum.

Şu anda Galatasaray lisesi , Ankara Atatürk Anadolu lisesi arasındayım aslında. İkisine gidersem de aileden uzak olucam. Aslında benim sorum şu , Galatasaray lisesine gidersem ilerde meslek olarak ne yapabilirim ? Çünkü liseler çok büyük bir etken. Örneğin fen lisesi mezunu olan biri ya doktor , ya mühendis olur . Ben sizce ne yapmalıyım? Ileride ne meslekler cazip ? Hangi liseye gitmeliyim

Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

klongs

klongs

Üye
ben olsam galatasaray lisesine giderdim yarın bir gün bir şirkete başvurunca cvnde galatasaray lisesi yazması daha iyi olur ankara anadolu lisesine

enkazcı

Üye
Aga git bi fen lisesine doktor ol deli gibi paran olur yok az olsun yormasın dersen gel paöle beklerim puan biraz fazla ama olsun :)

furkey

Üye
Devlet fen listelerinin yurtları çok kötü. En azından kocaeli körfez fen Lisesi öyle. Ve sınavlarda bayagi zorluyorlar. Tabii ki çalışan yapıyorsun. Ama ben düzenli çalışırım filan diyorsan git bi fen lisesine

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
anadolu liselerininde % 80 i sayısaldır
yanı sadce fen lısesınden mezun olanlar doktor veya muhendıs olmuyor...

Astrosman

Astrosman

Üye
Gs lisesi

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
fen lisesi niye düşünmüyorsun ?

fLuke!

fLuke!

Üye
Fen'i seç derim.Fen Lisesi iyidir ama dersleri de sıkıdır.

nub

nub

Üye
Ankara fen varken niye atatürk anadolu istiyosun ki atatürk anadolunun puanı 484 falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt