Siz Binbaşı, Teğmen, Tuğgeneral bense oldum ASKER!

Güzelmiş fotoğraf Nerede yaptın sen
acemi birliği sivas hudut eğitim taburu usta birliği ığdır 5. hudut alayı 3. bölük 3. karakol. Sınıra sıfır iğrenç bir yerdi.

Ama alışınca zor olmuyor tabi. Bu arada 12 ay'a düştü zaten bu baya iyi birşey. Çünkü 1 sene dolduktan sonra gerçekten sıkmaya başlıyordu. Sizin için en iyisi bu tam zirvedeyken bırakıyorsun.

neyse tekrar hayırlı teskereler.

Tepkiler: bLnmz

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah sağolasın. Allah kavuşturmuş seni çok şükür. İnşallah bizde görürüz tezkeremizi

Tepkiler: >Pessimistic.
helal olsun kardeşim çok güzel dile getirmişin içindekileri, askerlik farklı tecrübeler edineceğin düşüncelerini zikrini ve fikrini geliştireceğin bir ocak güzel kardeşim geçen yıl 18 mart ta da ben askere gitmiştim ama bak askerden geleli bugün tam 45 gün oldu asla üzülme evet annenden babandan ayrısn ama emin ol orda bunun yokluğunu asla çekmeyeceksn, askerlik için tavsiye de vereyim asla ama asla kimse için kendini öne atma 72 milletten insan var orda babana dahi güvenmeyeksn orda, kimseye borç verme, emre itaatsizlik asla etme etmeyeceğine eminim ama yine de belirtmek istedim en hayırlısından 12aylık güzel bir vatani görev diliyorum sana kardeşim yolun ve bahtın açık olsun

iskenderun Uluçınar Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı Erlerinden Dz. Danışman Er Abdullah IL Unutmadan acemi birliğim: Hatay iskenderun 1.Deniz Er Eğitim Alayı 20.Bölük'tü

Usta birliğim ise yine Hatay iskenderun / Arsuz Uluçınar Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı idi son 3ay ise Mersin Ordu Evi'nde tamamladım görevimi

Necmati

Üye
geleli 4 gün oldu kardeşim ne zaman başladı ne zaman bitti anlayamadım halada şaşkınım

Tepkiler: ___kaptan___

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
Abim guzel dileklerin ve bilgilendirmelerin icin cok tesekkur ederim. Yasayip goren arkadaslarin yorumlarina ihtiyacim var. Solediklerini yazdim aklima. Tekrar tesekkur ederim. Allah kavusturmus sizi bakalim bizede aynisi nasip olacak mi
geleli 4 gün oldu kardeşim ne zaman başladı ne zaman bitti anlayamadım halada şaşkınım
Hayirli olsun abi. Allah kavusturmus seni de insallah dedigin gibi kisa surer benimde

Tepkiler: ___kaptan___ ve Necmati

Murat Alper

Moderator
Şimdiden hayırlı tezkereler güle güle git güle güle gelirsin inşallah

bLnmz

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı tezkereler ins.
Inşallah. Sağolasın Evet arkadaşlar. Beklenilen gün geldi. 09/05/2014 Cuma. Son teslim saati 17.00. Ben saat 16.00 gibi gidip kamufulajimi falan alacağım. Benimle ayni donemde giden, benden once giden ya da benden sonra gidecek olan herkesi Allah hayirlisi ile ailesine kavustursun insallah. Allah hepimize kolaylik versin. Bugun daha da giremeyecegim nete. O yuzden bu saatte yaziyorum Selâmetle arkadaşlar. Hakkınızı helâl edin Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum. Kalın sağlıcakla Evet arkadaşlar 65 günlük aranın ardından 7 günlük bir dağıtım iznine çıktım.
Ben yokken forumda neler olduğuna yarından itibaren detaylı olarak bakacağım.
Usta Birliği: 19'uncu Motorlu Piy. Tug. Loj. Des. K.Lığı / SIHHIYE BÖLÜĞÜ Balıkesir / EDREMİT
Bu yer hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim

hoşgeldin kardeşim

Tepkiler: bLnmz