Siz askerliğinizi yapıyormusunuz.??!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
Siz askerliğinizi yapıyormusunuz.??!!!
Askerliğimizi yaptık mı ?

Merhaba arkadaşlar,
"Askerliğimizi yaptık mı" isimli harika olduğu kadar da düşündürücü bir slayt
gösterisini aşağıdaki linke yükledim. Saygı ve selamlarımla...

Alıntıdır.

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
hemen indiriyorum dostum ;)

systemexp

Üye
Çok harika bir paylaşim.teşekkürler

Çoooook etkilendim.

POWER

POWER

Üye
İndiriyorum dostum bi bakayım...

POWER

POWER

Üye
Ewet dostum verilen mesaj çok açık savaş sadece silahla savaş alanında olmaz asıl savaş bilimsel kültürel ve ekonomik olarak milletler arası olur.Bi soru soralım kendimize biz bu savaşta neyiz yenen?yenilen? sizce?

cllgr

cllgr

Üye
harika olmuş dogrusu herkeze tavsiye ederim,okuyun vede etrafınızla ,arkadaşlarınızla,dostlarınızla paylaşın.teşeküürler paylaşım için...

ouSahin

ouSahin

Üye
eline emegine saglık..:spr

UndeRqRo.uNd

Üye
İndirmeden önceki izlenimim askerliğin yurt savunmasındaki önem ve mahiyetini anlatılması askerlikten kaçan gençlere bunun önemi anlatan bir yazı tasvir etmiştim ve çok sevinmiştim .Ama içerik savaşın diğer uluslararası olan kültürel ve teknolojik savaşın da içerisinde olduğu buradan da içeriği şeriat ve laikliğe bağlamış.

Buradan siyasi manalar da çıkabilir. Bilmeyen üyelerimize hatırlatayım siyasi görüş ve tartışmalar yasaktır. Siyaset olmadan konunun değerlendirilmesini tavsiye ediyorum...

volkanik546

volkanik546

Üye
    Konu Sahibi
Dostum zaten içeriğinin atamizla ilgili olmasi ve kullanılan kaynakların gkb.nın alındığı belirtilmesi sebebiyle paylaşımımda kıstas olduğundan verdim,ve ülkemizin kalkınmasinda üzerimize hangi görev düşüyorsa yapılmasi mahiyetinde,ve bu görevin ebedi olduğunun,sadece askerlikle bitmemesi için güzel örnek taşidigını düşündüm,buradan konunun siyasi değerlendirmeye bağlı olmadan düşünülmelidir.

Bu sebeblerle konunun sakinca içermediğini düşünerek konuyu paylaştim,sakıncasi olduğu düşünülen durumda site yetkilisi trf.dan konu silinebilir.

Not:Paylaşımlarimda siyasi içeriklere kesinlikle yer vermek benim kişisel yapimla bağdaşmayan bir durumdur,şuana kadarda böyle bir durum olmamıştır.

POWER

POWER

Üye
Volkanik benim yakın bir arkadaşımdır onun siyasi içerikli herhangi bi dosya/metin vs. paylaşmayacağını adım gibi biliyorum...sizde emin olun...

UndeRqRo.uNd

Üye
Volkanik benim yakın bir arkadaşımdır onun siyasi içerikli herhangi bi dosya/metin vs. paylaşmayacağını adım gibi biliyorum...sizde emin olun...

referansa ihtiyaç yok kardeş, gerekli gördüğüm için belirttim.

POWER

POWER

Üye
İndirmeden önceki izlenimim askerliğin yurt savunmasındaki önem ve mahiyetini anlatılması askerlikten kaçan gençlere bunun önemi anlatan bir yazı tasvir etmiştim ve çok sevinmiştim .Ama içerik savaşın diğer uluslararası olan kültürel ve teknolojik savaşın da içerisinde olduğu buradan da içeriği şeriat ve laikliğe bağlamış.

Buradan siyasi manalar da çıkabilir. Bilmeyen üyelerimize hatırlatayım siyasi görüş ve tartışmalar yasaktır. Siyaset olmadan konunun değerlendirilmesini tavsiye ediyorum...
Siyasi manalar çıkarma olayı her konu için geçerlidir...
Ayrıca referansa ihtiyaç yok demişsin...Ne alaka?Ben orda volkan arkadaşımı iyi tanırım böle bi amaç gütmez bölede bişi yapmaz konuyu başka yöne saptırmayın dedim...bölesine başka manalar çıkaranlar için dedim yani...

systemexp

Üye
Güsel paylaşim.Teşkkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt