(siyasi değil) Genclere 50 bin tl karşılıksız kredi nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
(siyasi değil) Genclere 50 bin tl karşılıksız kredi nedir?
Arkadaşlar seçimden bu yana televizyonda iktidarın bu vaadi söylenip duruyor. Hiç açıklaması da yok. Hangi şartlarda verileceği filan belli mi bunun? Her isteyene verecek değiller galiba. Proje karşılığı diyor nasıl bir proje bu? 100 bin faizsiz kredi diyor. Bunda da mı proje lazım yoksa bunu isteyenlere mi vverecekler? Bilgisi olan yorum yapabilir mi başlıkta dediğim gibi siyasi bir yorum için değil bir genç olarak meraktan soruyorum:)

emarat

emarat

Üye
Bknz kosgeb

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Biraz okudum ama pek bilgi sahibi olmadığım için fazla anlamadım ama her iş yeri açmak isteyene değil belirli alanlarda veriliyor sanırım. Çok saçma anlatılan ile öne sürülen farklı

phasan

phasan

Üye
Yanlış bilmiyorsam iş kurmak isteyen gençlere veriliyor

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Daha çok girişimcilikle alakalıydı sanırım, herhangi bir geçerli proje için verilen destek.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
kosgeb girişimciler için iş kurması için verilen kredi bana da verdiler :D
ne iş kuracağıma karar vermeyip iptal ettim
işte işini söylüyorsun onun hakkında seminere katılıp ders alıyorsun diploma alıyorsun 2 hafta felan sürüyor sonra kredi veriyor işini kuruyorsun ilk 6 ay geri ödemiyorsun sonra faizsiz ödemeye başluıyorsun

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
kosgeb girişimciler için iş kurması için verilen kredi bana da verdiler :D
ne iş kuracağıma karar vermeyip iptal ettim
işte işini söylüyorsun onun hakkında seminere katılıp ders alıyorsun diploma alıyorsun 2 hafta felan sürüyor sonra kredi veriyor işini kuruyorsun ilk 6 ay geri ödemiyorsun sonra faizsiz ödemeye başluıyorsun
peki bu iş alanları nedir¿:)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
peki bu iş alanları nedir¿:)
geniş kapsamını bilmiyorum benim bir bilgisayar tamircisi açabileceğimi söylediler mesela 100bin liraya kadar çekebilirsiniz tabiki ona göre büyük bir yer açacaksın dedi

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
geniş kapsamını bilmiyorum benim bir bilgisayar tamircisi açabileceğimi söylediler mesela 100bin liraya kadar çekebilirsiniz tabiki ona göre büyük bir yer açacaksın dedi
anladım faizsiz kredi yanında karşılıksız verecekleri parayı alamadın mi peki? Onun farklı kriterleri mi var.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
anladım faizsiz kredi yanında karşılıksız verecekleri parayı alamadın mi peki? Onun farklı kriterleri mi var.
iş kurmadığın takdirde sana hiç bir şey vermezler

Üst Alt