sivilce kurutma ve engelleme!bizzat denenmiştir,çok başarılı bi formüldür..

Sponsorlu Bağlantılar

tapista

tapista

Üye
    Konu Sahibi
sivilce kurutma ve engelleme!bizzat denenmiştir,çok başarılı bi formüldür..
yüzünüzü iki günde bir
sabah ya da akşam olmak üzere yani günde bir defa,sabunla yıkayın.duruladıktan sonra elinize bir iki damla elma ya da üzüm sirkesi döküp sivilceli olan bölgeye uygulayın.iki üç saniye bekletip iyice durulayın.sirke şifalı bir ilaç ve gıdadır.yan etkisi de yok.ben yıllardır bunu kullanırım.fazla kızartma ya da sucuk salam gbi katkı maddeli gıdalar aldığımda yüzüme hemen vurur yediklerim.ama başlangıç aşamasında kullanınca çıkıp büyümeden yok edilebiliyor sivilceler.:oke:

• Beğen
Tepkiler: beyazkahve, summerwine, jejep ve 3 diğerleri

Yasminozz

Yasminozz

Üye
hmmm ilginç...pek öyle sorunlarım yok ama arada sırada beni rahatsız eden bi sivilcem olabiliyo...öyle bi zamanda uygularım..saoll bilgi için.. ;)

c3r3n

c3r3n

Üye
Hımmm denemek gerek.Teşekkürler

Leontr

Leontr

Üye
Bilgi için sağol.umarım sivilcelerime iyi gelir:)

cargo3230

cargo3230

Üye
eyvallah teşekkür :) benim oluyo arada sivilce iğrenç bi durum yaaa :(:(:(:(

esmerkizz

esmerkizz

Üye
arkadaşlar sivilceler için eczanede satılan aknefug bp5 kremi var,çokda gzl ilk önce yüzünüzü sabunla yıkayıp pamuğun üzerine az döküp sivilceli yere ovarak sürün ama az olsun çok olunca etki göstermiyo sabah akşam yapın çokk ii fiyatı da 3,25

Pure Life

Pure Life

Üye
bilgi için teşekkürler

Scope!

Scope!

Üye
Bence bilmediğiniz hiç bir şeyi denemeyin . Herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir . Hekime görünmek her zaman daha iyi ...

Bilgi içinde teşekkürLer ..:)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
bilgi güzel ama bencede ilk önce hekime gözükmek lazım

SeVim'M

SeVim'M

Üye
bilgi için teşekkürler ama bnce de bi doktora başvurmak lazım malum herkesin cildi aynı deil

karyag

Üye
bence fena değildi.olabilir.:hmmm

hunter41

hunter41

Üye
şu sivilceler 8. sınıftan beri beni terketmedi gitti bu dediğini yapıcam inşallah yararlı olur

lantana__8385

lantana__8385

Üye
siyah noktalardan kurtulmanın formülü warmı peki.sıksakda yenisi gene oluşuyo.kesin çözümü bilen warmı??:hmmm

Sadevesadece

Üye
Bilgi yabancı değil bana yanlız sabun cildi kurutur bu seferde nemlendirme sorunu yaşarsınız.Ben her gece yatmadan önce temizleme sütü ile yapar gibi bir pamuğu 1 tatlı kaşığı elma sirkesi 1 tatlı kaşığı şu ile yaptığım karışıma batırıp tüm yüzümü siliyorum ve sivilce namına bir şey yok bunu yapmaya başladığımdan beri yanlız bir 5 dakika kötü kokuyo :kop: sonra uçup gidiyo deneyin derim bende

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bu tür seyler ciltten cilde değişir..sirke yüzünü kuruttugundan dolayı sende işe yarayabılır bır baskasında soyulma yapar en ıyısı doktor önerısı yada kendı halinde bırakın

mnqrlche

Üye
deniycem saol

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Arkadaşlara katılıyorum.Cilt bu herkesin cilt yapısı bir değil.Doktora görünmek en doğru seçim burda.Bende sivilce sorunu yaşadım.hemde uzun yıllar.bir sürü yöntem denedim kendi çapımda ancak hiçbiri fayda etmedi.en sonunda bir doktora gittim bana Zoretanin adlı bir ilaç yazdı.5 ay kullandım ve kökten çözüm bu oldu.Ha bir de bu sayesinde sivilce izlerim bile geçti.

Yine de konu için teşekkürler

_enqin_

_enqin_

Üye
doktora gitmek razım otmot olmaz bu iş :)

OLcay_1095

OLcay_1095

Üye
kızartma yemeden duramam sabun olarakta sebamed kullanıyorum sizde kullanın.