Sitemizdeki Dosyalar İçin: "Winrar" gerekebilir ..

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Sitemizdeki Dosyalar İçin: "Winrar" gerekebilir ..
Genel olarak, bir bilgisayardaki ".rar" ve her türlü arşiv türünü açmanızı sağlamaktadır..

Sitemizdeki çoğu dosyanın "rar" arşiv olduğunu düşündüğümüzde,
Winzip arşiv yönetici programının, son sürümü dışında da rar desteği olmadığından bu uygulamayı kullanabilirsiniz, yada alternatif olarak diğer arşiv yönetici programra da mevcuttur. Ben bu programı tavsiye ediyorum.

rar uzantılı dosyaların arşivden çıkarılması gerekiyor o da şu yolla.
-rar dosyanın üzerinde fare ile sağ klik yapınız
-Extract To Folder / Dosyaya Çıkart , Extract Here / Buraya Çıkart seçeneklerinden herhangi birisi seçseniz farketmiyor, daha sonra dosyaları oldugunuz yerde bir klasöre yada içini çıkardığını göreceksiniz.
-Telefonunuza çıkan medyalardan hangisini de göndereceksenz göndereceksiniz son olarak .
Dosya eklendi türkçe ve fll sürüm

cemilcelik

Üye
ewt hatırlatman iyi oldu çünkü bilmeyenler siniren küpüre bilir misala ben :)

ferro

Üye
eywallah cok saol

linnir

Üye
çok sağol deniyeceğim

oulache

Üye
;;) iyi oldu tesekkurler arkadas
Originally posted by linnir@May 19 2005, 08:30 PM
çok sağol deniyeceğim
[post=59022]Quoted post[/post]​

bhttn

Üye
allah razı olsun babamın salak bilgisayarda deneme sürümü varmıs.
2 gündür sinir küpüne dönmüstüm

haki

Üye
deneyecegim ama bu 3650 de kullanacagım butun dosyaları acmamı saglıyacakmı?
:(

alpagu

Üye
Tama dosyaları winrarla acıyoruz ama bazı programlarda veya oyunlarda içinde birden cok dosya cıkıyor. Yani klasör bir oyun için ama rar ı acınca içinden bir çok dosya cıkıyor. Böyle dosyaları nasıl yukleyeceğiz. Acaba bu dosyaları telefondamı acacağız.ç.. :ah: :ah: :ah: :ah: :ah:

biLad3r

Üye
pekı telefondan acma özelligi yok mu

erkanozi

Üye
ilk aldımıda 3230 bütün rar üzantılı prg açıyordu sonra bütün prg sildim tel. ve birda rar bulamadım CEP İÇİN NERDEN BULABİLİRİM yardımcı olursanız sevinirim plsssssssssssss :help:

alkan_unal

Üye
kardeşim sizlerden Allah Razı olsun...var ya neredeyse ne aradıysam buldum aramadım bir çok şey de buldum daha da bulucam herhalde.....teşekkürler.....

dolunayavcisi

Üye
Bi de tam sürüm yapsak nasıl olur?

Zero

Zero

Üye

serhatbülbül

Üye
eyvallah emege saygı

G_Unit

G_Unit

Üye
saolasın kardeş o kadar hora geçti

myaware

Üye
benim indirdiğim java dosyalarını açmıyor. diğerlerinde sorun yok ama java dosyaları açmıyor. uzun bir liste çıkıyor. problem ne olabilir. yardımcı olursanız çok sevinirim

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
İlk mesajda yazılanları okumamışsın.

Bu program *.rar, *.zip. vb. uzantıları açar. *.Jar uzantılı dosyayı açmaz çünkü o kendi başına bir dosyadır. Direk telefona yollayacaksın, içini açmadan.

kingserhat

Üye
eyvallah sanda sygı [/b]

metbeckhamm

Üye
walla çoksaolun

Üst Alt