sitelerin php script lerini bulma?

Sponsorlu Bağlantılar

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
sitelerin php script lerini bulma?
bi php sitesinin script ti nasıl bulunur?

222112

222112

Üye
en altta yazar bazen ama o kısmı bazıları siliyor örnek "Powered by Smf" şeklinde yazar bazen

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
    Konu Sahibi
en altta yazar bazen ama o kısmı bazıları siliyor örnek "Powered by Smf" şeklinde yazar bazen

O yolla nasıl alınıyo bilmiyom yokmu bedava site script leri bulabilcem türk yada yabancı site mesela adamın teki cepsitesi.net in php script tini bulmuş ama nasıl bulmuş bi türlü anlamadım yav?

222112

222112

Üye
Alınıyor ama çok meşakkatli ve de ben bilmiyorum. hotscripts.com istemediğin kadar php script var buraya bak istersen

deforze

deforze

Üye
cepsitesi nin scripti bende var cepsitesi kendi yapmamıs scripti hazır scriptir o

Esrarkolik

Üye
O yolla nasıl alınıyo bilmiyom yokmu bedava site script leri bulabilcem türk yada yabancı site mesela adamın teki cepsitesi.net in php script tini bulmuş ama nasıl bulmuş bi türlü anlamadım yav?
o adamın biri ben olmalıyım :D
çünki 2013 yılımda türk wapmasterlar arasında ilk cepsitesi kullandı bu scripti sonra ben.
Ceb.im gibi site kurma sistemlerinde scripti buldum diye konular açıyodum. İsteyenlere vermiyodum :) sonra ısrarlara dayanamadım piyasada dağıttım. 2013 yılın mobil facebook klon scriptini buldum. Şuan çoğu kişi hala bu scripti aramakta. Ama bunuda yine bedava dağıttım. Zaten bedava scripti parayla satacak değilim. Ama editlersem ücretli satarım buda işin espirisi :D
script isteyenler bana pm atsın :)

• Beğen
Tepkiler: kalem53

sananebak

Üye
o adamın biri ben olmalıyım :D
çünki 2013 yılımda türk wapmasterlar arasında ilk cepsitesi kullandı bu scripti sonra ben.
Ceb.im gibi site kurma sistemlerinde scripti buldum diye konular açıyodum. İsteyenlere vermiyodum :) sonra ısrarlara dayanamadım piyasada dağıttım. 2013 yılın mobil facebook klon scriptini buldum. Şuan çoğu kişi hala bu scripti aramakta. Ama bunuda yine bedava dağıttım. Zaten bedava scripti parayla satacak değilim. Ama editlersem ücretli satarım buda işin espirisi :D
script isteyenler bana pm atsın :)
Kardeş sen sitelerden script çekebiliyor musun ?

Mr.Crunch

Mr.Crunch

Üye
Server-side scripting dilleri ile yazılmış ve sunucu tarafında render edilip client'e HTML gönderilen sitelerin (hemen hemen tüm siteler) dinamik kodlarını alamazsınız (PHP, .net, ASP, Python vb.).