Sitedeki Nba2005.jar Dosyasında Virüs

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MagNum

MagNum

Üye
    Konu Sahibi
Sitedeki Nba2005.jar Dosyasında Virüs
Arkadaşlar pazar günü sitedeki bu adresten birdolu oyun indirdim sitedekiler sağolsun daha sonra o günün akşamı saat altı gibi telefon kapandı açtığımda da donmaya başladı sonra mmc yi çıkardım normal çalışıyor benim mmc yi annemin telefona taktım yine çalışmadı anlayacağınız mmc gitti dedim ne virus taraması yapabiliyorum neden mmc ye format atıyorum şansada o gun bilgisayara format attık cd writer de bozuktu gitmişti ne antivirus var ne birşey neyse sonra geldide formatladım sonra telefona taktım bu seferde mmc bozuk diyor beni gıcık etti telefon ya yeniden format attım yine olmadı şimdi virus taramasından geçirdim NBA 2005.jar dosyasında virus bulundu temizledim ama mmc halen çalışmıyor allahtan garantisi var şimdi gidip yenisini alcam....
Oyunda siteden silinirse memnun olcaz

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Oyunların hepsini zero deneyerek ekliyor.. :wacko:

Kendisine pm ile durumu iletirsen iyi olur.. ;)

helper007

helper007

Üye
O oyunu bende yükledim bi şey yok ama güzel değildi sildim.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla 6630 a yükledim dandikti sildim.bi sorun görmedim 2-3 gün yüklü kaldı telde

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Dediğin oyun aylardır ben de yüklü ve herhangi bir sorun mevcut değil. ;)

_GiTaRisT_

Üye
senin hafıza kartından oluşan birşey olmasın sakın??

hyper

Üye
hafıza kartını pc de formatlıosan dosya sistemini FAT yap bi ihtimal düzelir

tanzer

Üye
Originally posted by MagnuM@Oct 4 2005, 03:17 PM
Arkadaşlar pazar günü sitedeki bu adresten birdolu oyun indirdim sitedekiler sağolsun daha sonra o günün akşamı saat altı gibi telefon kapandı açtığımda da donmaya başladı sonra mmc yi çıkardım normal çalışıyor benim mmc yi annemin telefona taktım yine çalışmadı anlayacağınız mmc gitti dedim ne virus taraması yapabiliyorum neden mmc ye format atıyorum şansada o gun bilgisayara format attık cd writer de bozuktu gitmişti ne antivirus var ne birşey neyse sonra geldide formatladım sonra telefona taktım bu seferde mmc bozuk diyor beni gıcık etti telefon ya yeniden format attım yine olmadı şimdi virus taramasından geçirdim NBA 2005.jar dosyasında virus bulundu temizledim ama mmc halen çalışmıyor allahtan garantisi var şimdi gidip yenisini alcam....
Oyunda siteden silinirse memnun olcaz
[post=184567]Quoted post[/post]​

Bence oyunun siteden atılmasına gerek yok cünkü oyunda virüs yok(aylardır oynuyorum) ve sanırım sana virüs başka bi yerden bulaşmış

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
oyunda virüs falan yok bende bayadır yüklü ama daha bişe çıkmadı ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt