sitede fw buldum google dan çıkıyo fakat Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor diyo

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

errant67

Üye
    Konu Sahibi
sitede fw buldum google dan çıkıyo fakat Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor diyo
eğer böyle şeyler karşımıza çıkmaya devam edecekse başka sitelere yönelim haberimiz olsun:nono::nono:

myth_1905

myth_1905

Üye
:hmmm

emr-erock

emr-erock

Üye
allahını seversen kardeşim...............:angry:

errant67

Üye
    Konu Sahibi
dostum ben fwlerin nerdeyse hepsini deniyorum kendim tasarlamaya çalışıyorum ama böyle olmaz phnt forum a takılmaya başlıcam ama sadece yabancı dil sorunu var :angry::hmmm

OğuzcanAbi

Üye
kardes.aynisi varsa veya sorunlu bi konuysa konu cop kutusuna.tasinmistir o yuzden gorememekdesiniz boyle kucuk ayrintilara.takilmayin oraya.giderim felan hos seyler.degil iyi.forumlar :oke:

errant67

Üye
    Konu Sahibi
bak ben sana google da çıktığı kadarıyla paylaşıyım kardeşim//. KONU İPTAL.!.. Öye Gerekti Kusura Bakmayın. Kotukoylu Üstad Bidaha Kendi Sitesi Hariç Başka Yerde Fw Paylaşımı Yapmıcakmış... kendine ait ...//adamın kendi sitesi vardiye ama iyi oldu öğrendim bnde o siteye üye olcam

'Patron

'Patron

Üye
gideceksen yol açık.bir konu için böyle bi kaliteyi terkedeceksen:
-:bye2:

SilentOne

SilentOne

Üye
iyice uyraşcan yha zor işler cfw hazırlmak ve bn daha bitiremedim

errant67

Üye
    Konu Sahibi
ya ben adamın sitesini buldum abi :D fwleri artık orda yayınlıyo özelden mesaj atana söyliyim ben fll onum çd gözüküyom ama :D

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Konu çöpe alınmış, o yüzden göremiyorsunuz.

Bulduğunuz CFW hatalı olduğu için ya da dosyaların indirme linkleri kırıldığı için çöpe alınmış olabilir. Google'dan gelen yönlendirmelerde Çöp forumu haricinde kesinlikle kısıtlama yoktur, tıpkı üye rütbelerine göre bölüme erişim izinleri verilmediği gibi.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
nexpow

nexpow

Üye
gideceksen yol açık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt