Site Yöneticileri Yardıım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pasa

pasa

Üye
    Konu Sahibi
Site Yöneticileri Yardıım
benim avatarımın altında warn diye bişey var bu ne işe yarıyor ve nasıl kaldırabilirim

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Şöyle anlatayım..

O warn yazısı her üyede mevcut.. Ve herkes kendi altındakini görebiliyor.. O üyenin uyarı seviyesi.. Mesela biz seni ikaz etmemize rağmen hala devam ediyorsan o hataya o %0 oluyor %10 vs artıro.. Ceza alıncada artıyor gibi...

iYİ Akşamlar..

Salihyet

Salihyet

Üye
bende var hemide %10
(açıklayınca bi ceza felan almıyos demi?? )

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hayır ama herkesin kendine özel kalması daha iyidir..

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
uyarıl alınca ne kadar süre sonra düşüyo? düşüyo di mi sıfıra dogru

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(pasa &#064; Nov 24 2005, 05&#58;59 PM) [post=214189]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
benim avatarımın altında warn diye bişey var bu ne işe yarıyor ve nasıl kaldırabilirim
[/b][/quote]ben göremedim nerde

Salihyet

Salihyet

Üye
herkeş kendininkini görüyo sanırım

Gokhan43

Gokhan43

Üye
1.si herkes sadece kendi uyarı seviyesini görebilir.

2 olarak ise , uyarılar , gün geçtikçe bizler tarafından düşürülür ve düşürülmez , bu size bağlı bir durumdur

aTTra

Üye
Birde ben açıklama getireyim;

O Warn, bir nevi ceza puanı gibidir... Size biz her uyarı verişimizde %10 artar. Ceza puanınız %30&#39;a geldiğinde risklidir sizin için.

Yönetim içerisinde konuşulur " şu kişinin şu kadar ceza puanı var, ne yapalım ? " şeklinde... Ona göre karar veririz.

Birde size verilen ceza puanları, neden verildi, ne zaman verildi hepsini siz görebilirsiniz ama sadece kendinizinkini...

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Tertemizim walla

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Herkesin öyle olmasını istiyoruz zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt