Site herkesi kaçırmanızdan dolayı doğru düzgün online kişi bile kalmadı artık

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
Site herkesi kaçırmanızdan dolayı doğru düzgün online kişi bile kalmadı artık
Artık bir toparlasanız şu siteyi,iyice çökmüş burası,bir tane kız bile yok site de,her geleni kaçırmışsınız,kimse durmaz olmuş sitede,iyice cenaze evi gibi olmış burası,yine bunu dine falan bağlayan varsa zaten çıkışa basabilir,teknoloji sitesin de saplantılı bir şekil de din konuşulursa olacağı buydu,hak ettiğini buldu,ölü bir siteye dönüştü

Açtığım bundan önce ki başlıkta da konum kapatılmış,yok ben illegal para alıyormuşum,bir işlem anlatıp para koparıyor muşum,saçma sapan matığınız yüzünden konuyu da kapatmışınız,o gelen parlarla zaten inşaat yaptım ama kimsenin haberi yok(şimdi buna da inanırlar).

Özel mesajlar orada tüm içeriğiyle duruyor eğer 1 kuruş bile aldıysam da ben size fazlasıyla öderim parayı,o konu da şüpheniz olmasın ama orta da öyle birşey yok

Bilerek o açığı kimseye anlatmadım,zaten anlatmam da,özel mesajlar yığıldığı için,dedim 150 tl diyeyim de bunlar böylelikle kaçar gider

Özel mesajları okuyan,gören birisi,yapmasam bile,yapmışım konumuna düşürüyor,yani belli ki garezi var

Açık konuşacağım rewşan,sitede soğuma sebebim başlıca sendin zaten,adminlik görevini yerine getiremiyorsun,sanarsın adliye burası,sende hakim gibi oluyorsun

Sevmiyorum o yüzden,beni de sevme ondan dolayı,yazdığım içeriklere de kilit vur,zor değil başka bir sitede olmak değil mi?

Zaten o mantıkla yürttüğünüz için,bir çok kişiyi siteden soğuttunuz,şimdi ne oldu peki? Online kişiler bir elin 5 parmağını geçmiyor,yaptığınızı artık bulmuş oldunuz

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
https://www.maxicep.com/forum/konu/turkcell-hiz-sinirini-farkli-bir-sistemle-sinirsiz-yapmak.951371/

Bu ilk konun açık bir şekilde bedava anlatmayacağım diye belirtmişsiniz.

Buda ikinci konun sınırsız interneti modem olarak kullanınca hız arttı - MaxiCep

Ayrıca sınırsız internet konuları arasında mesaj olarakta üyeleri kendine çelme girişimlerinde bulunmuşsun.

Sınırsız internet hız limiti, bedava internet gibi konuşmalar konular yasak bunu defalarca belirttiğim halde aynı muhabbete devam ediyorsun, sitede bir yasak kıstas kural varsa bunun hakimi Ben olurum yönetici olur tabiki.
Ayrıca kız peşindemisin anlamadım kaç senedir buradasın? Ben 2008 den beri burda gördüğüm bayan sayısı sadece 4 oldu şuan 2 biri yönetici, burası chat sitesi değil teknoloji sitesi bayan üyelerin olması gerekmiyor varsa da Ben bayanım diyecek hali yok zira üye olup işini gören bir çok bayan üye gördüm.

Din dil ırk konusu zaten konuşulacak tartışılacak bir konu değil şuanda zira konuyla alakası yoktur ancak öyle görünüyor ki senin bu konuyla alakalı problemin var, bu mevzuu ile din ne alaka kız ne alaka.

Satışa gelince madem satış yapmıyorsun ortaya neden yem atıyorsun neden özele çekiyorsun, zaten ilk mesajında özele gelin açıktan vermem bedava vermem diye açıkça belirtmişsin, bu mesajı çok sonradan söylemiş olsan (özel mesajlar yığıldığı için,dedim 150 tl diyeyim de bunlar böylelikle kaçar gider) dediğin savunma cevabına inanırdım.

Son olarak sen beni bende seni sevmek zorunda değiliz, burası adliye bende hakimim yanlış birşeyler görürsem kim olursa olsun başına çökerim.

Kendini savunmak için bana yukarıda verdiğim linklerin aksini iddia edecek gerekçeler göster, sitenin akışını, üye sayısını, kızların olmaması ve din konularını anlatma.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115, Murdoc Massaka ve Mesut Aktaş
Marco Laren

Marco Laren

Üye
@maxirabit in duvarinda yazilanlari okuyunuz lutfen .

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Bazi sahislatin parasi gitmis ve hic aciklama olmamis.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Onlar param gitmiş derken, GSM şirketine ( internet paketlerine) çok para verdik kurtar bizi demek istemişler.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Artık bir toparlasanız şu siteyi,iyice çökmüş burası,bir tane kız bile yok site de,her geleni kaçırmışsınız,kimse durmaz olmuş sitede,iyice cenaze evi gibi olmış burası,yine bunu dine falan bağlayan varsa zaten çıkışa basabilir,teknoloji sitesin de saplantılı bir şekil de din konuşulursa olacağı buydu,hak ettiğini buldu,ölü bir siteye dönüştü

Açtığım bundan önce ki başlıkta da konum kapatılmış,yok ben illegal para alıyormuşum,bir işlem anlatıp para koparıyor muşum,saçma sapan matığınız yüzünden konuyu da kapatmışınız,o gelen parlarla zaten inşaat yaptım ama kimsenin haberi yok(şimdi buna da inanırlar).

Özel mesajlar orada tüm içeriğiyle duruyor eğer 1 kuruş bile aldıysam da ben size fazlasıyla öderim parayı,o konu da şüpheniz olmasın ama orta da öyle birşey yok

Bilerek o açığı kimseye anlatmadım,zaten anlatmam da,özel mesajlar yığıldığı için,dedim 150 tl diyeyim de bunlar böylelikle kaçar gider

Özel mesajları okuyan,gören birisi,yapmasam bile,yapmışım konumuna düşürüyor,yani belli ki garezi var

Açık konuşacağım rewşan,sitede soğuma sebebim başlıca sendin zaten,adminlik görevini yerine getiremiyorsun,sanarsın adliye burası,sende hakim gibi oluyorsun

Sevmiyorum o yüzden,beni de sevme ondan dolayı,yazdığım içeriklere de kilit vur,zor değil başka bir sitede olmak değil mi?

Zaten o mantıkla yürttüğünüz için,bir çok kişiyi siteden soğuttunuz,şimdi ne oldu peki? Online kişiler bir elin 5 parmağını geçmiyor,yaptığınızı artık bulmuş oldunuz

Online kişilerin azalması konusunda haklısınız ama bunun din ile ilgili olacagını zannetmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Marco Laren
asigsasi

asigsasi

Üye
kendi çıkarını gün üstüne çıkarmak bu olsa gerek sonra foruma çamur at izi kalsın mantığı ile yaklaşma

• Beğen
Tepkiler: Marco Laren
zibidi39

zibidi39

Üye
Tarihten çıktım geldim. Hala ölü değil. O depğilde Huriş abla vardı ne oldu ona

The Pancar

The Pancar

Üye
Gözünden kaçmamış

@Safak

@Safak

Üye
Foruma ilgi azaldı dogru ama dinin bununla ilgisi yok maxicep tek sıkıntısı teknoloji forumu ustunde cok duruyor insanlar kafa dağıtacagı yerler arıyor diger konular üzerindede biraz dursalardı daha iyi olabilirdi niye en fazla mesaj gereksizlerde var cunku eğlenceli tabi sıkıcı olmadan once diger konularda konu acan olmadıgından uyelerin cogu gereksizler isletim sistemi neyse onun bolumune girip cıkıs yapıyo bi zamandan sonrada sıkılıyor mesela sinema televizyon okul spor bolumu gibi konularda konu acan adam akıllı iki uc uye olsa o zaman insanların ilgisini biraz daha cekecek

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
Bazi sahislatin parasi gitmis ve hic aciklama olmamis.
Halisulasyan gördüğün belli
kendi çıkarını gün üstüne çıkarmak bu olsa gerek sonra foruma çamur at izi kalsın mantığı ile yaklaşma
2008 de üye olmuş insanım,yeri geldiğin de katkılarım da oldu siteye ama rütbe kasacaksak,senden bile tarih olarak daha eskiyim,en güzel cevap böyle verilebilirdi senin cevabına
Tarihten çıktım geldim. Hala ölü değil. O depğilde Huriş abla vardı ne oldu ona
Tanıyorum seni,o kişiyi de tanıyorum ama sonradan uğramaz oldu,sitenin güzin ablası gibi birşeydi ama onunla bir çok kişi görünmez oldu
Online kişilerin azalması konusunda haklısınız ama bunun din ile ilgili olacagını zannetmiyorum.
Bahsettiğim olaylar 2011-2012 arasında yoğundu bunlar o sırlar,popülerliği 2011 gibi üst seviyedeydi burası,o zamanlar toplam üye sayısı milyondu,hatta saydığımızı biliriz,online sayısı,gecenin körün de bile aktif bir siteydi burası,asıl o zaman çok güzel bir şekil de ilerledi,ne zaman ki,yöntrciler de büyük değişikliklere gidildi,işte o ara isyan gibi birşey çıktı. Her zaman söylenen söz;" yöneticiler değişmezse,sitenin durumu bu gidişle kötüye gidecek" tarzın da bir cümleler oluyordu.
O aralar siz hangi siteye gitseniz,yönteci değişikliğinden önce,size farklı gelirdi,yanlış başlık hatalı başlık açsanız bile kırılmayacağınız şekil de,dile getirilirdi zaten okuyan bir çok kişi hayret ederdi ama güzel yanı oydu,naber nsılsınız bile deseniz,bir sayfa dolusu yazı olurdu yöneticiden,yakın ilgi ve alaka gösterirdi,sonra,sonra bu sistem değişmeye başladı,böylelikle farklı bir dönem oldu.
Din konusuna da değinmek gerekirse dediğim gibi,telefon önerisin de ben sure görmüş insanım
Foruma ilgi azaldı dogru ama dinin bununla ilgisi yok maxicep tek sıkıntısı teknoloji forumu ustunde cok duruyor insanlar kafa dağıtacagı yerler arıyor diger konular üzerindede biraz dursalardı daha iyi olabilirdi niye en fazla mesaj gereksizlerde var cunku eğlenceli tabi sıkıcı olmadan once diger konularda konu acan olmadıgından uyelerin cogu gereksizler isletim sistemi neyse onun bolumune girip cıkıs yapıyo bi zamandan sonrada sıkılıyor mesela sinema televizyon okul spor bolumu gibi konularda konu acan adam akıllı iki uc uye olsa o zaman insanların ilgisini biraz daha cekecek
Zamanın da biz gereksizler de,fazla aktiflik var sitenin başka yerlerine dağılın diyenini gördük,arka arkaya başlıklar açıp,sitede uyarı alanı gördük,gereksizler de,konu dışına çıkmayın dedik gereksizler de,çünkü fazla yoğunluktan,başlıkta sohbet muhabbet olurdu bundan ceza puanı alırdı,şimdiyse yoğunluk olmadığından ne ceza puanı var,nede sitede banlanan sayısı eskisi kadar fazla,yoğunluk az olduğundan böyle bir şey artık istisna

Cevap verebildiğim kadarına verdim,alıntı falan yapmadığım için kendi düşüncelerimi yazdım

Üst Alt