Sis Dosyalarını Gönderme

Sponsorlu Bağlantılar

sedatates

Üye
    Konu Sahibi
Sis Dosyalarını Gönderme
arkadaşlar sis dosyalarını bluetooth la nasıl gönderebilirim acaba?

mavizeybek

mavizeybek

Üye
dosyanın sonunda bulunan sis uzantısını silerek gönderebilirsin (dosyyanın isimini değiştiriyorsun)
hade kolay gelsin

sedatates

Üye
    Konu Sahibi
Cihan ben Sedat tanımadın mı yaw?Dosyanın uzantısını değiştirirsem karşı tarafa yüklemez!
Yaw birileri bana ha bire sis dosyası gönderiyor onlar nasıl yapıyor?

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bilgisayardaki dosyaya sag tıklayıp gonder dıosun bluetooth secenegıne gelip gonderecegın aygıtı secıp gonderıosun hepsi o yanlız program rar dosyasındaysa onu aç ıcındekı sıs. uzantılı dosyayı gonder

mavizeybek

mavizeybek

Üye
<div class='quotetop'>(sedatates &#064; Nov 30 2005, 09&#58;25 PM) [post=218381]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Cihan ben Sedat tanımadın mı yaw?Dosyanın uzantısını değiştirirsem karşı tarafa yüklemez&#33;
Yaw birileri bana ha bire sis dosyası gönderiyor onlar nasıl yapıyor?
[/b][/quote]

walla sedat abicim soyada hiç dikkat etmedim kusura bakma&#33;&#33;&#33; (hiç ortalıklarda gözükmüyon dargınım sana ona göre )
abi sen telefondan telefona mı göndereceksin ben onu anlamadım 6600 larda durum ne tam olarak bilmiyorum ama normalde yüklemesi gerekiyor çünkü ben daha önce 6600 a gönderdiğimi biliyorum çalıştı da ama yine de sorun çıkarıyorsa bizim onurda onunla ilgili bir program vardı aynen gönderebiliyodu ama ben gerek duymadığım için istememiştim bide ona sor istersen yarın.

sedatates

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben telefeondan telefona sis göndermeden bahsediyorum.Bilgisayardan göndermek kolay.Telefonda dosya korumalı diyor.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
hımm telefondan telefona bluetooth diince aklım direk bilgisayara gitti
fexplorer gibi programlardan göndermeyi dene kendi yazılımı guvenlık hatasi weriosa eger ben hep fexplorer,la gonderıorum mesela

mavizeybek

mavizeybek

Üye
<div class='quotetop'>(sedatates &#064; Nov 30 2005, 09&#58;47 PM) [post=218403]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar ben telefeondan telefona sis göndermeden bahsediyorum.Bilgisayardan göndermek kolay.Telefonda dosya korumalı diyor.
[/b][/quote]

sedat abi biz bunu senle daha önce yapmıştık yaw yanlış hatırlamıyorsam

abi normalda sis. jar. mid. jad. gibi uzantıları bluetooth yoluyla gönderemezsin. telefon korumalı olduğunu söyler buraya kadar anlaştık sanırsam.

mesala dosyanın adı smartmovie_2.71_sis olsun bu dosyanın ismini smartmovie_2.71 şekilde değiştirirsek artık telefon dosyayı korumalı olarak göndermeyeceğinden dolayı gönderme işini tamamlayabiliyoruz. onun dışında telefon bluetooth tan aldığımız dosyaları msjlarım dan gelenler klasörüne atacaktır. oradan dosyanın üüzerine tıkladığımız zaman telefonun dosyayı algılayıp kurması gerekmekte. onun dışında bu olay beni aşar. ama bunun dışındaki bir wakka ya da henüz rastlamadım.

akrepkral

akrepkral

Üye
sis dosyalarını profiexpolerle gönderebilirsin....yada sonunda sis yazayn kısmı .txt yap karşıya gönder karşı taraf hiç bir şey yapmadan yükleyebilir hep ben öyle yapıyorum.........

Alive

Alive

Üye
<div class='quotetop'>(akrepkral &#064; Dec 1 2005, 12&#58;50 PM) [post=218776]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sis dosyalarını profiexpolerle gönderebilirsin....yada sonunda sis yazayn kısmı .txt yap karşıya gönder karşı taraf hiç bir şey yapmadan yükleyebilir hep ben öyle yapıyorum.........
[/b][/quote]

+1 Profi explorerla gönder..

deli12

Üye
İnstantsis isimli programla telefona kurmuş olduğunuz .sis dosyalarını bile karşı tarafa bluetooth&#39;la yollayabilirsiniz...

akrepkore

akrepkore

Üye
<div class='quotetop'>(Alive &#064; Dec 1 2005, 01&#58;02 PM) [post=218779]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(akrepkral &#064; Dec 1 2005, 12&#58;50 PM) [post=218776]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

+1 Profi explorerla gönder..
[/b][/quote]

evet katılıyorum profi explorer direk atıyor uzantıyı filan silmeden.

by_danger

Üye
deli12 nin dediği gibi instantsis die bi program var o programla telefonda yüklü olan programları seçip sis dosyası olarak karşı tarafa gönderebiliosun

silent.crayz

Üye
yaw arkadaslar benım sorunum su 6600 sis dosyalarının adını gegeiştirip gonderıyorum ama karsıdakı telefon dosya ıcın bozuk uyarısı verıyoor bı program buldum ama oda regıster kodu ıstıyor sadece programın kendısı kendı dosyasını gonderıyor programın adı ınstant me ararsanız bulursunuz kodlarını bulursanız [email protected] da beklıyorum tskk........

cglrbybrtl

Üye
kardeş profiexplorer programını kullanabilirsin

selhal78

Üye
arkadaslar bende N73 var dediginiz gibi adını degiştirip yollamaya calıstım ama olmuyor yine korumalı nesne diyor

TaTaNGa2

Üye
install sis programı bul yükle ve gönder

E.m.r.E

Üye
profiexplorer la instantsis le kim uğraşcak sen en iyi dosya yöneticisi olan x-plore yükle olur

bemkisi

Üye
x plorer ikur onunla gönderirsin

Üst Alt