Sıradan bir maç değil!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Kaptan, "Bu sezon 3 kulvarda birden şampiyonluğa oynayacağız. İyi başlarsak iyi gider. Hiçbir rakip küçümsenmez; MTK önünde işimiz çok kolay değil" dedi.


HERKESE GÖSTERELİM
Kaptan Alex de Souza, yarınki MTK maçının Fenerbahçe için yeni bir milat olacağını söyledi. Brezilyalı yıldız, üç kulvarda şampiyonluk mücadelesi vereceklerini belirterek, "Bu karşılaşma seyircimizle ilk ciddi buluşmamız olacak. İyi başlarsak iyi gider. Neler başarabileceğimizi herkese göstermeliyiz"
dedi.

CEZAYI KESEBİLİRLER

Alex, MTK'nın Macaristan'ın önemli kulüplerinden olduğunu, rakiplerinin, küçümsenmesi halinde cezayı kesebilecek güce sahip bulunduğunu hatırlatarak "Saracoğlu'nda tüm gücümüzü ortaya koymamız gerekiyor. Aksi halde 6 Ağustos'taki rövanş maçı bizim için kâbusa dönüşebilir" açıklamasını yaptı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt