Satılık Sınırsız Google Drive Alanı 15 TL *Kaçırmayın* ÖMÜR BOYU


aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Google drive sınırsız alan 15 TL KISA SÜRELİĞİNE. Sizden şifre talep etmiyoruz..! Sadece mail adresinizi istiyoruz.

Sınırsız alanı hesabınıza ayarlıyoruz. ÜSTELİK ÖMÜR BOYU P*rn*gragfik içerik eklememenizi öneriyoruz. Sorunsuz kullanabilirsiniz. İade yoktur. Sorumluluk kabul etmiyoruz.


Ödeme yolları: Enpara, Papara, İş Bankası, Ziraat Bankası
 
  • Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve BLasTeaR

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt