Sınırsız Ev Ekranı Modu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız Ev Ekranı Modu

Bellede En çok 6 ev ekranı oluşturabiliyorsunuz. Bu mod sayesinde ev ekranı 6 olan sınırlamayı kaldırabilirsiniz ve sınırsız ev ekranı oluşturabilirsiniz.

Ekte verdiğim dosyayı Rofs2 içerisinde gerekli yerlere kopyalayıp yeniden flash atın.

Not: Sadece belle için geçerlidir.

Ekli dosyalar

doctorrr

doctorrr

Üye
yanlız bu mod paylaşıldı :p ama yinede teşekürler :op: not: bu modu uyguladıktan sonra ciddi stabilite sorunları yaşayacaksınız ekranınız yan dönmekte zorlanacak falan :islik

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
yanlız bu mod paylaşıldı :p ama yinede teşekürler :op: not: bu modu uyguladıktan sonra ciddi stabilite sorunları yaşayacaksınız ekranınız yan dönmekte zorlanacak falan :islik

bulamamıştım :hmmm rica ederim :sarıl:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
6 taneyi zor dolduruyorum kullanmayacağım tek mod budur Herhalde ama yinede sitede bulunsun birileri kullanmak isteyebilir
paylaşım için :tşk:

- - - Eklendi - - -

6 taneyi zor dolduruyorum kullanmayacağım tek mod budur Herhalde ama yinede sitede bulunsun birileri kullanmak isteyebilir

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

rica ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...