Sınırsız Aveaiçi Paket Ücretine Zam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ysr86

ysr86

Üye
    Konu Sahibi
Avea yine yaptı yapacağını aylık 55 kontör olan sınırsız avea içi paketini 69 kontöre yükseltti. Turkcell kampüsü değiştirdi konuşamam dedim avea ya geçtim şimdi avea da zammını yaptı ne yapacam nerelere gidem bilemedim. Sanırım şunlara bir dizgin vuracak birisi olmalı yoksa başı boş koşturup duracaklar.

*Ayda sadece 69 kontöre tüm Avealılarla her gün 05:00 ve 17:00 saatleri arasında ücretsiz ve sınırsız doya doya konuşun.
*Pakete abone olmak için hattınızda en az 79 kontör olması gerekmektedir.


 
kanka5000

kanka5000

Üye
avea sana kocaman bi ban:)
 
paradox1026

paradox1026

Üye
konu daha önceden bir arkadaşımız tarafından paylaşılmıştı!
emeğe saygı
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt