sınıf arkadaşıma teklif etcem ya hayır derse tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gevişek0606

Üye
    Konu Sahibi
sınıf arkadaşıma teklif etcem ya hayır derse tavsiye
aynı sınıftayız çıkma teklif edicem ya hayır derse çok güzel bir arkadaşlığımız var bir daha eskisi gibi olamayız ne tavsiye edersiniz kızı çok seviyorum kıskanıyorum resmen lütfen yardım edin

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Git et :D

gevişek0606

Üye
    Konu Sahibi
mürteza16

mürteza16

Üye
Yaşın kaç? Ona göre bir şey söyleyeyim.

burakcan42

Üye
ne kadar erken söylersen o kadar iyi. arkadaş ayağı b.k ayağı çünkü :D

capkino06

Üye
ben 23 o 20 üniversite 1. sınıf

Ağzını ara Bi yoklama çek Bi.yerden açık verir :) olumsuz bakmıyorsa niyetini belli et yakın davran aynı yakınlığı gösterirse gidişata göre hareket edersin :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

53cc

53cc

Üye
Arkadaşlık daha önemlidir. Evlilik hayatın bütününü bozan bir eylemdir. Ama ne tezattır ki kadınlarda evlilik için arayış içindedir hep. Önce bu düşüncede olup olmadığını anlamalısın. Nasıl bilmiyorum. Hayatın hem başında hemde sonundasın. Ilerde veya an itibari ile sana nasıl bir sürpriz yapacağı meçhul. Kazanmayı ve kaybetmeyi öğrendiysen içinden nasıl geliyorsa o şekilde davran. Okul bitene kadar 3 yılın daha var. Kantara koy tart bakalım hangisi ağır basıyor. Arkadaşlığı mı daha değerli sana olan yapay aşkı/sevgisi mi? Üniversitelerdeki aşk ve sevgililer genelde bir amaç için bir araya gelirler. Tarafların beklentileri farklıdır. Kadın kendini güvende hissedebileceği, babacan, azcık romantik, azcık paralı, azcık akıllı (dersler için gerekli) birinin arayışındadır (ailesinin yanında kalmıyorsa). Erkek için beklenti bu kadar yelpazesi geniş değildir (cinsellik vb). Şuda bir gerçektir kadınlarda bunun farkındadır. Masuma yatmaları iyi bir oyuncu olmalarındandır. Bizler o kadar iyi oynayamıyoruz hayatı.
Sözün özü; her koyun kendi bacağından asılır. Sen kendi hayatını kurtarmaya ve kazanmaya odaklan. Başarılı ol, çalışkan ol, gerekci ol, pembe düşler ile aklını bulandırma, para kazanmak ve kendini hayata karşı hazır hissettir. Bunlar için yanında birinin olması şart ama bu şuan değil. Hayatın gerçekleri bunlar.

gevişek0606

Üye
    Konu Sahibi
Ağzını ara Bi yoklama çek Bi.yerden açık verir :) olumsuz bakmıyorsa niyetini belli et yakın davran aynı yakınlığı gösterirse gidişata göre hareket edersin :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
Bi arkadasi şöyle soyle dicem
Deki naber ama önce de musait misin yoksa kiz bi gidiyor dönmüyor :)
Ben artık girmeyim face what'sup falan Son görülme falan olmasın mesaj atarsin bana

bugün sana birsey söyleyecektim fırsat bulamadim

Bugün seni oğuzhanla gördüm koltukta gayet samimiydiniz
aranızda bişi falan mi var öğlende berabermişsiniz :)

daha önce fark etmemiştim siz baya yakışıyorsunuz birbirinize :)
istersen yapayım aranızı :)

olur neden olmasın
Herşey dersmi illa oğuz anlayışıdır
Sana engel olmak istemez zaten
Oğuzhanı epeydir tanıyorum iyi çocuktur güvenilir dürüst sevecen falan oğuzdan daha iyisini mi bulacaksın :)

Oda sanki sana yakın bence o senden hoşlanıyor olabilir
ne kadar erken söylersen o kadar iyi. arkadaş ayağı b.k ayağı çünkü :D
ya arkadaş olmadı ya beni arakadas olarak goruyormus Allahtan ben soylemedim benim osrdurdugumu bilmiyor p..c oldu sevgimiz :D

zombaka

zombaka

Üye
git teklif et en fazla ben senin hani arkadaşındım der tokat yersin

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
:) et gitsin

mürteza16

mürteza16

Üye
Sonuç?

ferhat_5382

ferhat_5382

Üye
AA ozr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...