Şimdi göster kendini!

 • 30 Eylül 2012
 • 273 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Brezilyalı futbolcu Felipe Melo şu ana kadar beklentilerin uzağında kaldı. Melo için ilgnç bir de yorum geldi...

  Galatasaray'da Brezilyalı futbolcu Felipe Melo'nun beklenen performansı bir türlü sergileyememesibüyük eleştirileri de beraberinde getirmeye başladı. Sarı-kırmızılı takımın uzun uğraşlar sonucunda yeniden kiraladığı orta saha oyuncusu, şu ana kadar 'geçer' not alamadı.

  Teknik direktör Fatih Terim'in takıma alışması için ısrarla forma verdiği Felipe Melo'nun geçen seneki oyunundan eser dahi olmaması Selçuk İnan'ın oyun yükünü ağırlaştırdı. Kanat oyuncularının bindirmeleri nedeniyle orta bölgede yalnız kalan Selçuk, hücum organizasyonları yerine geriyi düşünmeye başladı.

  Felipe Melo'nun Galatasaray için çok değerli bir oyuncu olduğunu ifade eden Selçuk İnan, Brezilyalı futbolcunun takıma kazandırılması konusunda destek veren isimlerin başında gelmişti. Braga ile Türk Telekom Arena'da oynanacak olan Şampiyonlar Ligi maçı ile birlikte eski günlerine dönmesi beklenen Felipe Melo konusunda spor yorumcusu Sergen Yalçın'dan ilginç bir yorum geldi.

  Kanaltürk ekranlarında yayınlanan Top Bizde programında konuşan Sergen, "Melo, Galatasaray'dalider olmak istiyor. Emre Çolak'ın zekası Felipe Melo'dan 3 kat daha iyi. Emre Çolak lider olur ama Felipe Melo olamaz" şeklinde konuştu.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 07:48