Sim mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deli12

Üye
    Konu Sahibi
Sim mesajları
Yardımınıza ihtiyacım var telefonum (6600) iki üç gündür sim mesajlarını almak için yeterli hafıza yok diye bir uyarı veriyor, bu nedir gören bilen duyan var mı?

bjknemesis

Üye
kardeş aynısı bendede oluyor bazen bulundugu hafızada bellek yeterli olmadı zamanlar yapıyor fxplorer dan yer aç ona göre tekrar dene saygılar ;;) ;;) ;;)

night990

Üye
Originally posted by deli12@Nov 9 2005, 01:32 PM
Yardımınıza ihtiyacım var telefonum (6600) iki üç gündür sim mesajlarını almak için yeterli hafıza yok diye bir uyarı veriyor, bu nedir gören bilen duyan var mı?
[post=207061]Quoted post[/post]​

mesaj hafızasını hafıza kartı olarak belirlersen çözüm başlangıcı olur,telefonda yada hafıza kartındaki boşyerde önemli tabiki,eğer hafızalar dolu ise yapacak tek bişe var oda kullanmadığın şeyleri sil.sil sil.

deli12

Üye
    Konu Sahibi
telefonun hafızasında 80mb boş yer var ayrıca mesajlar karta geliyor, sanırım format zamanı geldi yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler...

perkon

perkon

Üye
önce mesajlar/ayarlar/diğer/kullanılan hafıza yı hafıza kart yap.
sonra mesajlar/ayarlar/diğer/kayıt mesaj sayısını 999 yap.
olur o zaman.

deli12

Üye
    Konu Sahibi
perkon saol ama formatı atmış oldum, formattan önce yedekledim teli acaba geri yükleyip dediğini denesemmi :P

cankaya

Üye
Originally posted by deli12@Nov 13 2005, 06:49 PM
perkon saol ama formatı atmış oldum, formattan önce yedekledim teli acaba geri yükleyip dediğini denesemmi :P
[post=209164]Quoted post[/post]​

slm arkadaşım. format atmak için biraz erken davranmışsın. ayrıca 80 mb boş yer olan senin tel hafızan değil mmc hafızandı. sen ilk önce azda olsa tel deki hafızanda bulunan gereksiz bilgilerden kurtulman gerekiyordu daha sonra mesaj ayarlarından mesaj kayıt yerini mmc olarak ayarlaman yetecekti. ama format atmış oldun artık bi kere ve format olayın biter bitmez mesaj hafızanı mmc olarak belirlersen ileride aynı problemi yaşamamış olursun ve teline fazla yüklenmemiş olursun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt