sim kilit

Sponsorlu Bağlantılar

hasbihal

Üye
    Konu Sahibi
sim kilit
arakadaşlar ayda yılda hatta 28 yılda bir telefon geldi o da simkartı kabul etmiyo
aranız da bu işi iyi bilen varsa bana bi yardım etsin yaa ama hangi ülke olduğunu bilmiyom [email protected] inşallah bulan olur yaw . telefon bana bende telefona bakıyom :vur: :vur:

partizan27

Üye
hattın turkcell mi telsim mi avea mı hangisi olduğunu yazsana gözüm. ona göre bunun yolları var.
türkcell ise git simplus64 ile değiştir kartını. avea ise çalıştırmamak gibi bi terbiyesizlik yapamaz. telsim ise işn bitti demektir. telsimde böyle bişey yok. telsimin tek çeşit simkartı var.

aTTra

Üye
Turkcell SIMPlus64 kartlar çalışmıyor. AVEA 64 KB kartlar da çoğunda çalışmıyor.

partizan27

Üye
Originally posted by aTTra@Aug 29 2005, 02:36 PM
Turkcell SIMPlus64 kartlar çalışmıyor. AVEA 64 KB kartlar da çoğunda çalışmıyor.
[post=147649]Quoted post[/post]​

walla o zaman diğer kartları dene. yurtdışıkartlarını mesela. o zaman da olmazsa bi hard format at. o da olmazsa üzgünüm ama sana bozk telefon göndermişler. yapacak bişey yok. telefonun açılacak. tamire gidecek. :eksi:

iOS Developer

iOS Developer

Üye
van hoijdonk burda olsa o bilirdi yaw....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hard Formatla ilgisi yok. ;)

Sorun aTTra!nın dediği gibi.64K Sim Kartları çalıştırmaıyor.

Ya Sim Kartınızı yenileyeceksiniz , ya da telefona en son versiyonu yükleteceksiniz.

iOS Developer

iOS Developer

Üye
ya da telefonu değiştereceksiniz... ;)

hasbihal

Üye
    Konu Sahibi
Hard Formatla ilgisi yok. ;)

Sorun aTTra!nın dediği gibi.64K Sim Kartları çalıştırmaıyor.

ciger sorun simkartsa yani yeni bi sim kartta çalışacağını bilsem hemen alırım

malı istanbula yolladık orada yapamadı bu nasıl bi iş anlamadım ne yapacağımı şaşırdım :help:

İmparatore

İmparatore

Üye
yav yurtdisindan gelen telefonlarin modelleri önemli eyer Nokia BB5 ise o zaman onu sadece telefon bayine giderek actirabilirim eyer degilse internete actirmak istiyosan o zaman hangi hat oldugunuda bilmek zorundasin aksi taktirde telefon ise yaramaz

Üst Alt