Öneri sim kart

Sponsorlu Bağlantılar

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
sim kart
sim kartımı nano sime çevirmek istiyorum Yalnız simdeki manyetik alan geniş nasıl yapabilirim önerisi olan ya da daha önce yapan var mı
not: sim kartım eski. Mikro sim değil

yeumyang

yeumyang

Moderator
Simkartı keserseniz simkart bozulur degiştirmeniz gerekiyor

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
telefoncuya götürsm sim kart kesim makinesyle keserse olmaz mi. Çünkü burada kullandığım operatörün bayiisi yok. Bunun için ile gitmem Lazım ama işten dolayı ile gidemiyorum.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Simkart eski oldugu için manyetik alanı büyük kesildigi zaman manyetik alan zarar görür ve simkart çalışmaz eger risk alırım derseniz götürün kestirin bozulursa yeni sim alırsınız ben kestirmeye götürdüğümde telefoncu simkart eski kesersek bozulur demişti sorumluluk almam dedi bende kes bozulursa yenisini alırım demiştim

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
sonuç

phasan

phasan

Üye
telefoncuya götürsm sim kart kesim makinesyle keserse olmaz mi. Çünkü burada kullandığım operatörün bayiisi yok. Bunun için ile gitmem Lazım ama işten dolayı ile gidemiyorum.
Kestirsem sorun olmaz idare eder

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
4.5 g uyumlu sim kart alana kadar beni Idare etsin yeter.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Sonuç manyetik alan zarar gördü siz kestirin %10 şansınız var ama %90 bozulur risk alırım diyorsanız kestirin illa bozulur diye birşey söylemiyorum çalışadabilir şans işi keserken çok dikkat etmek lazım

phasan

phasan

Üye
Sonuç manyetik alan zarar gördü siz kestirin %10 şansınız var ama %90 bozulur risk alırım diyorsanız kestirin illa bozulur diye birşey söylemiyorum çalışadabilir şans işi keserken çok dikkat etmek lazım
Adamın imkan olsa nano sim alsın derdım ama bulundugu yerde bayı yokmuş

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
telefon aldım kaç gündür kullanamıyorum

Üst Alt