sim kart kaydı yapılamadı ne olaki

Sponsorlu Bağlantılar

wolverine

Üye
    Konu Sahibi
sim kart kaydı yapılamadı ne olaki
ya arkadaşlar bu sim kart yapılamadı yazısı çıkıyo durmadan ne olaki bu durmadan çıkıyo yaw deli olacam :off:

metintekin

Üye
bazen benim tel açılırkende böle yazıyo. simkartı çıkart üfle tak. açılıyo :)

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
telefonu kapamadan bataryayı cıkarıp tak

Big CRacker

Üye
arkadaşlar benimki de böyle diyor,ama açıkken,

telefon b an hiç çekmiyor,3-4 saniye sonra geliyor..

xrz

Üye
Bunun sebebi telefon ilk açılırken oparatörle iletişim kuramamasıdır yani pek de önemli bi şey değil kafaya takmayın

Big CRacker

Üye
<div class='quotetop'>(xrz &#064; Nov 22 2005, 05&#58;20 PM) [post=212882]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bunun sebebi telefon ilk açılırken oparatörle iletişim kuramamasıdır yani pek de önemli bi şey değil kafaya takmayın
[/b][/quote]

ama benimki aöarken değil diyorum,arada bir çıkaryo,anlatabildimmi,yani açıkken...

metintekin

Üye
senin telde şebeke problemi olabilir.

cumcum23

Üye
o ne lan

RockFord Fosgate

Üye
ya sım kart yerıne oturmamıssada olabılıyor bole seyler&#33;

Quadriceps

Üye
Olabilir boleseler bu prob. edilecek birsey degil bende de oluyo bazen hemde aynen dediğin gibi tel acık ve bazistasyona baglı iken

platinyumx

Üye
TELEFONUNUN TUŞLARINDAN 4-5 TANESİNE BİRDEN BASMAN DURUMUNDA AYNEN BU SORN ORTAYA ÇIKAR YANİ MESELA TEKLEFONU ARKA CEBİNE KOYUP ÜZERİNE OTURMA (HEP YAPARIM) BÖYLE BR DURUMDA SADECE SİM KART KAYDI DEĞİL BUNUNLA BİRLİKTE TELEFONDA DONUYOR BENCE SENİN YAPMAN GEREKEN TELEFONUN SİM KARTINI ÇIKART 5 DAKİKA BEKLE SONRA YENİDEN TAK

UMARIM SORUNUNN HALLOLMUŞTUR.....

XXPOXX

XXPOXX

Üye
bende hiç çıkmadı

yuXeXescaner

yuXeXescaner

Üye
bundan önceki simi taktığın telefon kayıtlı olmayıp sana 5 milyon karşılığı kayıt altına alınız diye mesaj gönderilip sen 5 milyona o teli kayıt altına aldırmadığından simi kilitlemiş operatör bendede var bi tane 5 milyon verip mendaburlukdan gidip erindik sonra telsim hat sim kart kaydı istiyor ve kayıt altına aldırmadığım tel sony t200 dü başka sim çalıştırmaz oldu eminim senin eski telinde de oyle bi problem vardır dostum durum bundan ibaret... Yeni hatalmak en mantıklıca...

ycancan

Üye
bu problem telefonun kayıt dışı olmasından kaynaklanmaktadır bendede vardı kvk merkeze gittim dedim telefon yasal 3 gün içinde düzeldi...

İyi Forumlar...

"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
3 yıl önce açılmış bir konu :)

no_panic01

Üye
millete yanliş yorum vermeyin olum bu sorunla karşilaşan arkadaslar telefuncuya gidin yapiyorlar tlfn ayarlari karti kabul etmiyor onu hallediyorlar kucuk bişe ama onemli bişe burdaki yorumlara kulak asmayin

fethi41

Üye
kontur yüklesem gelirmi kendime

baran doruk

Üye
ya bende de ayni sorun var baskasinin kartini takiyorum oluyo kendi kartimi takiyorum olmuyo....:nono: ama kendi kartimi baska bi tele taktimi caisiyo:hmmm

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
:hmmm telefonun kaçak demek kardeş :?

Üst Alt