İpucu ''sim Kart Kaydı Yapılamadı'' Hatasına Kesin Çözüm..

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
''sim Kart Kaydı Yapılamadı'' Hatasına Kesin Çözüm..
evet arkadaşlar..hepimizin mutlaka birkaç kere yaşamış olduğu bu sorunu kendimce bir yöntemle çözdüm..

diyelim cihazınızda bu uyarı çıkıyor..hiç panik yapmadan philips'in statik temizleyici köpüklerinden alıyorsunuz 1 adet. piyasada 10 lira civarında birşey belki daha ucuzdur..ben 6 sene önce almıştım hala duruyor yarısına bile gelmedi :)

sim kartınızı telefondan çıkarıp toz bırakmayan bir bez alıp bu köpükten sıkıyorsunuz az birşey. ve şim kartın metal kısmına güzelce yediriyorsunuz ve yavaşça temizliyorsunuz..bu köpük sayesinde manyetik kısımdaki kir,toz ne varsa gidiyor,ve daha iletken oluyor. sonra kartı telefonumuza takıyoruz ve bingo..hayırlı olsun :) ben bu şekilde çok sim kartımı kurtardım.sizin de denemenizi tavsiye ederim.

tabi telefonunuzun imei'si klonlanmış veya sim kart girişinde problem varsa iş değişir :) bu sadece sim kart'ı kurtarmak için yapılan bir yöntemdir..köpüğün de resmini paylaşıyorum..ofis malzemeleri satan yerlerden temin edebilirsiniz..şimdilik bu kadar..saygılar sevgiler herkese :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve BRKTNL

marist

marist

Üye
Teşekkürler. :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
sim girişine de toz tutmayan bezle köpüğü hafif nemlendirip temizleyebilirsiniz ;)

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Eyvallah hocam. Bilgisayar için de işe yarıyor mu bunlar?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Hocam toksikleme gibi bu durum yoksa sim entegresi bozulmuştur 20 lira masrafı var diye biliyorum

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
entegre bozulduysa zaten bu yöntem de işe yaramayabilir.sadece üzerindeki tozu vs alır daha iletken yapar..

bilgisayar için de işe yarar.genel temizleme köpüğü zaten bu :) dikkatli kullanmak gerekli tabi

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Silinen Üye 2502601

Silinen Üye 2502601

Kapalı Hesap
Süper bilgi :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Makale_Helvetia
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi