Silkroadcılar bir bakabilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
Silkroadcılar bir bakabilir mi ?
Arkadaşlar daha geçen günlerde 60lv lik China Sword +4 Shield +3 full özellikli silahları olan çarım hacklendi nasıl oldu anlamıyorum ama şifre ve gizli sorunun cevabı bulunmuş hemde en yakın arkadşlarımdan biri tarafından giysileride çok iyiydi premium falan almıştım ama moralim çok bozulduğu için birdaha Sro oynamak istemedim bu olay yaz başlarında oldu uzun bir aradan sonra Sro'ya tekrar başlamak istiyorum şimdi çok ezik olmayan 20 30 yada 10 lv civarında skilleri bozuk olmayan çar verebilecek olan varmı ister burdan ister msn den msn im [email protected] taa baştan başlamak istemiyorum çünkü hep aynı şeyler hep şeyler sıkılıyorum o yüzden yardım lütfen eğer Sro'ya bir oyuncu daha kazandırmak istiyorsanız :D

efsane_TR

Üye
selam bende sro cuyum xian'da 90 67 ve 51 glavie var sana 26lık varior verebilirim seni kasarımda kendi guidemde var _HaRaMiLeR_ die 2lwl ama 3 olcak tabi istersen sana yardım edebilrim msn em [email protected]

efsane_TR

Üye
90 lwlik nuker shield sword *** 67lik nuker sword shield *** 51lik glavie

yunnis

Üye
bedavaya nasıl verebiliyorsun ben oyunu pek bilmem ama knighten daha güzel olduğunu biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt