Silkroad online (oyun) tema istediği lütfen yardımcı olurmusunuz...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_NoMeRcY_

_NoMeRcY_

Üye
    Konu Sahibi
Ben Silkroad online adlı oyunun büyük hayranıyım ve telefonuma böyle bi tema istiyorum telefonum nokia 5320 X.p.(SO 9.3) benim için bu oyuun temasını yaparmısnız... Şİmdiden Teşekkür ediyorum :)

Not: Foto bulamazsanız ben atabilirim...
 
_By&MaTTaFix_

_By&MaTTaFix_

Üye
Kardeş yardımcı olunacaktır ama çoğu üye işini gördükten sonra yok oluyor...

--------------- Ekleme ---------------

Ve konu yerinde yanlış
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt