silinmeyen cep telefonu numarası

Sponsorlu Bağlantılar

muti33

Üye
    Konu Sahibi
silinmeyen cep telefonu numarası
merhaba arkadaslar....ben nokia 6303i kullanıyorum.bundan 15 gün kadar önce telefonuma 0545 229 6234 nolu telefondan cevapsız çagrı gbelmiş.sonra ben bu numarayı aradım fakat cevap vermedi birkaçgün sonra telefonumun son çagrılarını silerken hepsi silindi bu numara silinmedi.silmeye çalıştıgımda telefonumun hattı geçici süreliğine kesiliyor ve telefonum acılıp kapanır gibi siyah ekran oluyor tekrar ecılıyor.kısac a bu numarfayı hiç silemiyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum .şimdiden tesekkürler :box:hmmm:ağlarım::off:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
telefonunu fabrika ayarlarına döndür bakalım..

muti33

Üye
    Konu Sahibi
döndürmedik ayar kalmadı :))))

4MaGuS

4MaGuS

Üye
hard format denedinmi o herşeyi siliyor sitede vardır telefonuna göre ordan bulabilirisn
yıldız 3 yes e basılı tut ve açma tuşuna telefon açılana kadar öyle bekle sakın bırak ma sonra düzelir kesin ama telefon hafızasında bir şey bırakma rehberide sim e veya hafıza kartına aktar ve çıkar

futbol123

futbol123

Üye
hard format denedinmi o herşeyi siliyor sitede vardır telefonuna göre ordan bulabilirisn
yıldız 3 yes e basılı tut ve açma tuşuna telefon açılana kadar öyle bekle sakın bırak ma sonra düzelir kesin ama telefon hafızasında bir şey bırakma rehberide sim e veya hafıza kartına aktar ve çıkar
kardeşim s40 telefonlara hard format atılmıyor

piyon60piyon

Üye
Sİm KArtını Çıkar numara sil..!
Sildikten sonra teli fab.ayarını geri yukle

aynen benimde öyle olduu

Üst Alt