Uygulama Silinen whatsapp mesajları nasıl geri yüklenir

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Silinen whatsapp mesajları nasıl geri yüklenir
Arkadaşım whatsapp konuşma geçmişini sildi bunu geri yükleme yolu var midir.birde hafıza kartında konuşma ile ilgili metin belgesi gibi dosyalar var bunlar nasıl açılır

Glania95

Glania95

Üye
Bende bunun cevabını gerçekten merak ediyorum yardım edebilecek biri var mı ?

erdemrmzn

erdemrmzn

Üye
whatsapp mesajları bildiğim kadarıyla her sabah saat 04:00'te yedekleniyor, hafiza kartinda yedek varsa whatsapp ı kaldirip tekrar yuklediginizde mesaj yedeği bulundu geri yuklensin mi diye soruyor

• Beğen
Tepkiler: Glania95
Glania95

Glania95

Üye
whatsapp mesajları bildiğim kadarıyla her sabah saat 04:00'te yedekleniyor, hafiza kartinda yedek varsa whatsapp ı kaldirip tekrar yuklediginizde mesaj yedeği bulundu geri yuklensin mi diye soruyor

Anladım ben baya bi rom attım telefonuma whatsapı tekrar kurduğumda geri yükle çıkıyordu evet demek bu o anlama geliyordu.Hmm.Çok teşekkürler.

erdemrmzn

erdemrmzn

Üye
aynen o geri yükle mesaj yedekleri, rica ederim

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Deneyip mesaj atacağım teşekkürler

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
bi sorum daha var ben şu an whatsapp i telefon ile kullanıyorum.tablete whatsapp yükleyip doğrulamasını yapıp açarsam sohbet geçmişim ve sohbet resimlerim tablete gelir mi

erdemrmzn

erdemrmzn

Üye
bi sorum daha var ben şu an whatsapp i telefon ile kullanıyorum.tablete whatsapp yükleyip doğrulamasını yapıp açarsam sohbet geçmişim ve sohbet resimlerim tablete gelir mi
Hafıza kartindaki whatsapp klasörünü tablete atarsan geçer, aynı şekilde geri yükleden yapabilirsin

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
usta problem farklı geri yüklemek istemiyorum sahte numara kullanıyordum dün aktif hale gelmiş bir iki foto atmıştım arkadaşa görür mu o

erdemrmzn

erdemrmzn

Üye
Onu bilemiyorum hocam

x-death1341

Üye
4 yıla yakın bir zamandır whatsapp kullanıyorum . Bu süre zarfında telefon değiştirdim, hafıza kartı değiştirdim, telefona format attım . Bu süre zarfında attığım veya aldığım tüm medya ve metin iletilerime (silinenlerde dahil) nasıl ulaşabilirim?

Karavelaa

Üye
4 yıla yakın bir zamandır whatsapp kullanıyorum . Bu süre zarfında telefon değiştirdim, hafıza kartı değiştirdim, telefona format attım . Bu süre zarfında attığım veya aldığım tüm medya ve metin iletilerime (silinenlerde dahil) nasıl ulaşabilirim?
Sililenler'e geçmiş olsun belki File Recovery ile yapılabilir oda zor ama SD kartta whatsapp dosyası varsa ve bu dosyada hangi yazışmalar varsa kurtarabiliriz.

Üst Alt