Öneri Silinebilir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oswaldd

Üye
    Konu Sahibi
Silinebilir
Silinebilir

Son düzenleme:

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Marka ve modeli forumlarda arat, o modele özgü kronik bir problem olabilir.
Değilse çok fazla zaman kaybetmeden iade işlemlerini başlatmanı önerebilirim.

Oswaldd

Üye
    Konu Sahibi
Marka ve modeli forumlarda arat, o modele özgü kronik bir problem olabilir.
Değilse çok fazla zaman kaybetmeden iade işlemlerini başlatmanı önerebilirim.
Gm21 plus iki tane almistim biri boyle cikti. Hic bir yerde boyle bir sikayet bulamadim hep murekkep akmasi yazilmis ama bu oyle degil. Servis getirin bakalim gerekeni yapalim dedide buyuk ihtimal garantiden ekran degisimi diyecekler bende o ise girmek istemiyorum. Cihazi alali 1 ay oldu hediye almistim ama 3 gun once kutudan cikardik şans iste adamlara gelde anlat. Sorunu bilsem ileride kendi kendine gecermi en azindan onu arastirirdim.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Evet bana da mürekkep akması (genel adı öyleymiş ben de ilk defa duydum) gibi gelmedi.
Yeni cihazı servise vermek de pek akıl işi değil.

Oswaldd

Üye
    Konu Sahibi
Evet bana da mürekkep akması (genel adı öyleymiş ben de ilk defa duydum) gibi gelmedi.
Yeni cihazı servise vermek de pek akıl işi değil.
Aynen hatta suanda belli belirsiz ekrana cok yakin bakmak lazim anlamadim gitti. Acaba dedim ekrani presle takiyorlarda orasi fazlami preslendi yada yapistirici falan kullaniyorlarda omu fazla geldi ama ozamanda her renk ekranda gozukmesi lazimdi oda enteresan neden sadece beyaz ekranda.Neyse cevap icin tesekkurler biraz bekliyim bakalim ne olacak olmadi garantiden ekran degisimi mecbur yada boyle kullanmaya devam dokunmatikte bir problem yok cunku.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Gözüne çok çarpmıyorsa ekran değişimini garantinin sonuna doğru yaptırabilirsin.
Fotoğrafta çok belli olmuyor ama sıfır bir ürün için tabi ki rahatsız edici bir durum, sonuna kadar haklısın.

• Beğen
Tepkiler: Oswaldd
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Çok takma kafana böyle kullan zaten kullanırken farkına bile varmazsın. Servise verme.

• Beğen
Tepkiler: Oswaldd

Oswaldd

Üye
    Konu Sahibi
Servise biratim arkadaslar konu silinebilir uygunsa tesekkurler

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...