Sil baştan başlamak gerek...


Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu SahibiBen aşkı dolu dolu senle yaşamak istedim. Oysa sen aşkın özünü bilemedin. Şimdi söyle yapabilir misin? Benimle sonsuzluğa yolculuğa çıkabilir misin? Beni yüreğinin en derinlerinde saklayabilir misin? Aşkı bana anlatır mısın? Yoksa bendeki aşkı gördükten sonra arkana bakmadan kaçar gider misin? Peki deneyebilir misin sevmeyi en baştan ?


Gücün var mı sevgilim,*
Derin sularda inci tanesi aramaya?*
Cesaretin kaldıysa,*
Hala benle aşktan konuşmaya,,,*

Bunların hepsi doğru mu? Kader dedikleri şey bu mu? Yoksa bunlar hayatın bize birer oyunu mu? Çok durgunsun sevgilim. Hayat seni de mi yordu? Bu kocaman oyunda ki rolün sana büyük geldi belki de. Bulamadın yerini sende. Aşksa her yerde karşımıza çıkan bir hayalden ibaretti sadece. Aklında ki sorular gözlerinden okunuyor. Yorgunluğun yüzüne vuruyor. Duygularını toparlayamamış gibi bir halin var, yorgun, umutsuz, kalmış gibisin.


Söyle canım sevgilim*
Hayat bize oyun oynuyor olabilir mi?*
Yorgun gibi bir halin var*
Duyguların karışık olabilir mi?*

Yolcuyuz hepimiz bu dünyada,bırak son günü belki de son saniyelerimizi yaşıyoruz şu anda. Sevemiyorsan zorlama sevgili. Ben bu hayatı dolup taşarak yaşamalıyım zaten. Beceremiyorsan uğraşma. Yüreğime sığmayan bu sevgime engel olma. Ben bütün engelleri bırakıp devam etmek istiyorum yoluma. Yeniden sevmek, yeniden yaşamak. Her günümü son günüm saymak.


Sanki bugün son günmüş gibi,*
Dolu dolu yaşamak istiyorum ben,*
Her ne çıkarsa yoluma,*
Selam verip yürümek istiyorum ben,,,*

Yaşadıklarımızı noktalamamız gereken anlar vardır hayatımızda. Hani derler ya ‘ sünger çektim geçmişe ‘… Bazen sünger çekip her şeye devam etmek lazım hayata. Bundan sonra yaşayamam değil, her şeye yeniden başlarım demek lazım. Olanları unutmak bazen, hiç yaşanmamış farz etmek. Olmuyorsa yeniden sevmek gerekir bazen. Yıpratmadan vazgeçmek,yeni denizlere yelken açmak. Yeniden doğmak gerek bazen, hayata yeniden bakmak. Her şeyi silip baştan başlamak. Sil baştan sevmek gerek bazen…


Sil baştan başlamak gerek bazen*,
Hayatı sıfırlamak,*
Sil baştan sevmek gerek bazen,*
Herşeyi unutmak,,,*
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt