Sıkça kullandığınız programlar we yükledikleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

corolla-wrc

Üye
    Konu Sahibi
Sıkça kullandığınız programlar we yükledikleriniz
Ewet arkadaşlar böle bir konun herkes için yaralı olduğunu düşünüorum!!!Paylaşım açısından.. :artı: :artı: Herkes;en çok kullandığı,olmazsa olmaz dediği,formattan sonra fix yüklediği programları yazıp bide küçük açıklamada bulunursa ülkemiz için hayırlı bi bilgi paylaşımının olacağına inanıorum... ;;) ;;)

6630'umda

1)Fexplorer 1.14(işte olmazsa olmaz!!Bu yoksa 8310numu kullanırım daa iyi :ah: )

2)Mplayer(mp3 leriçin kullanıyorum kullanımı gerçekten cok rahat.Ultramp3 kullanıyordum ama duraklıyodu bende mp3ler!!Bu programdan şimdilik memnunum!!)

3)oggplay 1.65(ogg ler için başka bi amaç yok :lol2: )

4)Fscaller(Buna benzer bişiler daa wardı ama tam ekran olmuodu!!Fscaller+)

5)Powertouch(Fenerim olmadan olmaz!!Sonra gece ç.şe kalktığımda naparım :D ! Bide tabiki her türk genci gibi bizde fenerli doğduk we doğru yoldan ayrılmayanlar gibi olarak hala fenerliyiz!!)

6)smscounter(gerçekten faydalı!!kız arkadaşımla hangi günlerde kawga ettiğm hangi günler küsolduğum kabak gibi ortada ;;) ;;) )

7)mstopwatch(su makinaya okadar para saydım ama kronometersi yoktu derken imdadıma yetişen güzel program)

8)instant 2.1(bunutoothdan :lol2: , tlfndaki yuklu programları paylaşmakta işime yarıo)

9)Photorite (başka resim işleme programı yok bence...!!)

10)We program tasarımcıları onu yarattı... !!!!Smart Guard Pro v3.0!!!! (işte benim fexplorerdan sonraki wazgeçemediğim!!!Kız arkadaşınız meraklıysa, çapkınsanız ,içinizde aldatma dürtüsü warsa yada yurttaki arkadaşlarınızın görmesini istemediğinz özel anlarınız warsa bu programı yukleyin we gönül rahatlığı ile tlfnu isteyene werin!! ;;) (yanlız sewgiliniz bu şifreli sey ne cabuk aç şunu dediğinde naparsınız bilemem :eksi: )Geyik biyana sycrptodan daa kullanışlı cunku ;;) klasörleride ;;) şifreliyebiliyor!!msjlar,arama kaydı,rehber falan filende cabası)

programları yüklü...!!!
Saygılar...

corolla-wrc

Üye
    Konu Sahibi
kimsenin boş wakti yok heralde yada yazmak zor gelio galba!!Neyse maksat ortalık senlensin die bende bos waktimi böyle doldurdum!Umarım paylaşıma katkıda bulunabilirim!!!

mustafatopcu

Üye
6260 a hersman ben

eprofiles (istediğim zmanlarda istesigim tercihe gecmesi güsel okulda işe yarıyo)
eti camcorder 2 (iyi cekiyo :D)
system explorer (dosyalarımı goruntulerim)
photorite(sessiz ve zmanlayıcılı fotografcılık)

baana bunlar banko ;;)

wapcimor

Üye
ilk yükleyecegim pro vikingmp3 palyer 3.50 olur.ikinci de camcorder 2
üçüncü splash photo

corolla-wrc

Üye
    Konu Sahibi
neden vikingmp3 player kardeş!! bendce mplayer gayet hoş ve basarılı we kullanımı en rahat program!

Alive

Alive

Üye
Originally posted by corolla-wrc@Oct 31 2005, 01:31 PM
neden vikingmp3 player kardeş!! bendce mplayer gayet hoş ve basarılı we kullanımı en rahat program!
[post=202752]Quoted post[/post]​

Bla bLa..Konu kıtlığından açılan konulara baque.. :P

metintekin

Üye
Originally posted by corolla-wrc@Oct 31 2005, 01:02 PM
Ewet arkadaşlar böle bir konun herkes için yaralı olduğunu düşünüorum!!!Paylaşım açısından.. :artı: :artı: Herkes;en çok kullandığı,olmazsa olmaz dediği,formattan sonra fix yüklediği programları yazıp bide küçük açıklamada bulunursa ülkemiz için hayırlı bi bilgi paylaşımının olacağına inanıorum... ;;) ;;)

6630'umda

1)Fexplorer 1.14(işte olmazsa olmaz!!Bu yoksa 8310numu kullanırım daa iyi :ah: )

2)Mplayer(mp3 leriçin kullanıyorum kullanımı gerçekten cok rahat.Ultramp3 kullanıyordum ama duraklıyodu bende mp3ler!!Bu programdan şimdilik memnunum!!)

3)oggplay 1.65(ogg ler için başka bi amaç yok :lol2: )

4)Fscaller(Buna benzer bişiler daa wardı ama tam ekran olmuodu!!Fscaller+)

5)Powertouch(Fenerim olmadan olmaz!!Sonra gece ç.şe kalktığımda naparım :D ! Bide tabiki her türk genci gibi bizde fenerli doğduk we doğru yoldan ayrılmayanlar gibi olarak hala fenerliyiz!!)

6)smscounter(gerçekten faydalı!!kız arkadaşımla hangi günlerde kawga ettiğm hangi günler küsolduğum kabak gibi ortada ;;) ;;) )

7)mstopwatch(su makinaya okadar para saydım ama kronometersi yoktu derken imdadıma yetişen güzel program)

8)instant 2.1(bunutoothdan :lol2: , tlfndaki yuklu programları paylaşmakta işime yarıo)

9)Photorite (başka resim işleme programı yok bence...

10)We program tasarımcıları onu yarattı... !!!!Smart Guard Pro v3.0!!!! (işte benim fexplorerdan sonraki wazgeçemediğim!!!Kız arkadaşınız meraklıysa, çapkınsanız ,içinizde aldatma dürtüsü warsa yada yurttaki arkadaşlarınızın görmesini istemediğinz özel anlarınız warsa bu programı yukleyin we gönül rahatlığı ile tlfnu isteyene werin!!(yanlız sewgiliniz bu şifreli sey ne cabuk aç şunu dediğinde naparsınız bilememGeyik biyana sycrptodan daa kullanışlı cunku klasörleride şifreliyebiliyor!!msjlar,arama kaydı,rehber falan filende cabası)

programları yüklü...!!!
Saygılar...
[post=202742]Quoted post[/post]​

Sen telefonu coşturmuşun wallahi. Bu yazdığın programların linklerinide koysan iyi olurdu.Koyarsan sewinirim ;;)

Bide bunu dışında photo twister programı güzel ama onunda linki istesem nası olur

Sen antivirüs programı kullanmıyon heralde.Ama bi an önce yükle bulunsun telefonunda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt