Şiir Müzem 2 [TÜRK YAPIMI MOBİL OYUN]

batuhanozerr

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar ! Tam 1 yıl önce bugün ilk oyunumu yapmıştım ve burada paylaşmıştım.(15 yaşındayken:))

Çok desteğiniz olduğuna inandım. (https://www.maxicep.com/forum/konu/siir-muzem-sanal-muze-

uygulamam.937401/) 320 okunma ile :)

Şimdi ise Şiir Müzem'in 2. oyununu paylaşıyorum ve şiir severlerin beğeneceğini düşünüyorum:)

Önceki oyuna göre çok daha kapsamlı kaliteli bir oyun, yaklaşık 140 tane şiir içerir.

İndirip denerseniz çok sevinirim.(Vereceğiniz destek için ise çok teşekkür ederim.)

Link :

Açıklama:

Geçmişten Günümüze En Keyifli Türk Şiirlerini Şiir Müzem'de Gezerek Öğrenin !

Kaliteli grafikleriyle Şiir Müzem de gezerken eğleneceğinize eminiz !

Link :

Özellikler :

- 5 ayrı şair için her şaire özel 5 ayrı oda içerir

- Toplamda 130'dan fazla Türkçe şiir içerir.

- Akıcı ve kullanıcı dostu arayüzü ile kontroller çok daha kolay.

- Geniş giriş alanı gezilebilecek gerçek bir müze gibi dizayn edilmiştir.

- Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli grafikler.

- Şiir Müzem'deki şiirler genel kültürünüzü arttırmaya yöneliktir ve büyük şairlerin şiirlerini içermektedir.

Şairler:
1- Orhan Veli Kanık
2- Nazım Hikmet Ran
3- Yunus Emre
4- Özdemir Asaf
5- Fazıl Hüsnü Dağlarca

Link :

Son düzenleme:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt