Signed version ferrari gt evolution hd oyunu upload isteği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

818engin

Üye
    Konu Sahibi
Signed version ferrari gt evolution hd oyunu upload isteği
Öncelikle herkese merhaba sevgili maxicep üyeleri. Başlıkkta da belirttiğim gibi şu harika grafiklere sahip olan ferrari gt evolution hd oyunun unsigned versiyonunu bir türlü signed yapamadım.Açıkçası şu opda sitesine telefon imeisini veripte uğraşmak istemiyorum.Uzun çabalarıma rağmen telefonu bir türlü hackleyemedim.Zaten bu konulardan hiç anlamam.Bir allahın mübarek insanı şu oyunun signed versiyonunu upload edebilir mi?Hiçbir forumda signed versiyonunu bulamadım.Allah rızası için su oyunu biriniz upload edebilir mi?Şimdiden teşekür ediyorum ilginiz için.:bigstar:

SilentOne

SilentOne

Üye
ve bu rada bu oyun bizim tellerde kasmamı yha

qroniqplatoniq

qroniqplatoniq

Üye
Buyur arkadaşım az önce kendim upload ettim.

SilentOne

SilentOne

Üye
5800 da kasmaz inş.. indiriyom şimdi de kurması baya uzun sürecek tele:D

Crixus07

Crixus07

Üye
ben bu oyunu kurdum tele baya kasıyo ya

818engin

Üye
    Konu Sahibi
ben bu oyunu kurdum tele baya kasıyo ya

Ya bu oyunu tele nasıl kurdunuz? Benimde 5800 var kurmaya çalışıyom devam diyom her şeye sonra sertifika izin vermiyor diyo lütfen yardım??:allalla:

SilentOne

SilentOne

Üye
baya kastı tel be

yusfcuk

yusfcuk

Üye
Ben yükleyemedim , nereye yükleyeceğimi seçiyorum oraya kadar geliyor sonra sertifikayla ilgii birşeyler söyleyip yüklemeyi kapatiyor ( tel X6 )

qroniqplatoniq

qroniqplatoniq

Üye
Arkadaşlar sertifika sorunu veriyorsa Unsigned yani İmzalanmamıştır. İmzalayıp sertifikalamanız gerekir. Ki ben de 5800 kullanıyorum ve bu oyun aşırı derecede kasıyor telefonu baştan söyleyeyim :D

By_Casparov

By_Casparov

Üye
dostum bu oyunda ram yetersiz kalıyo haberin olsun

yusfcuk

yusfcuk

Üye
:D konu imzalanmış versiyon istiyordu sanırsam

ftsrn123

ftsrn123

Üye
bilader imzalanmış versiyonmu bu adam gibi sorulara cvp vermek bu kadrmı zor.. ?
rapid e upload u da anlayamıyorum indirememiz için mi upload yapıyorlar buna. yaf.. !!!!!

kanuni262

Üye
File not found

Paylaşılabilecek bir şey olsa çoktan paylaşılırdı. (unsigned değil kardeşim, imzalanmış olanı kastediyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt