Signed version ferrari gt evolution hd oyunu upload isteği

• 17 Kasım 2010
  • 2353 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Öncelikle herkese merhaba sevgili maxicep üyeleri. Başlıkkta da belirttiğim gibi şu harika grafiklere sahip olan ferrari gt evolution hd oyunun unsigned versiyonunu bir türlü signed yapamadım.Açıkçası şu opda sitesine telefon imeisini veripte uğraşmak istemiyorum.Uzun çabalarıma rağmen telefonu bir türlü hackleyemedim.Zaten bu konulardan hiç anlamam.Bir allahın mübarek insanı şu oyunun signed versiyonunu upload edebilir mi?Hiçbir forumda signed versiyonunu bulamadım.Allah rızası için su oyunu biriniz upload edebilir mi?Şimdiden teşekür ediyorum ilginiz için.:bigstar:

Yazan: 818engin
  2. ve bu rada bu oyun bizim tellerde kasmamı yha

3. 5800 da kasmaz inş.. indiriyom şimdi de kurması baya uzun sürecek tele:D

4. ben bu oyunu kurdum tele baya kasıyo ya

5. Ya bu oyunu tele nasıl kurdunuz? Benimde 5800 var kurmaya çalışıyom devam diyom her şeye sonra sertifika izin vermiyor diyo lütfen yardım??:allalla:

6. baya kastı tel be

7. Ben yükleyemedim , nereye yükleyeceğimi seçiyorum oraya kadar geliyor sonra sertifikayla ilgii birşeyler söyleyip yüklemeyi kapatiyor ( tel X6 )

8. Arkadaşlar sertifika sorunu veriyorsa Unsigned yani İmzalanmamıştır. İmzalayıp sertifikalamanız gerekir. Ki ben de 5800 kullanıyorum ve bu oyun aşırı derecede kasıyor telefonu baştan söyleyeyim :D

9. dostum bu oyunda ram yetersiz kalıyo haberin olsun

10. :D konu imzalanmış versiyon istiyordu sanırsam

11. bilader imzalanmış versiyonmu bu adam gibi sorulara cvp vermek bu kadrmı zor.. ?
    rapid e upload u da anlayamıyorum indirememiz için mi upload yapıyorlar buna. yaf.. !!!!!

12. File not found

Paylaşılabilecek bir şey olsa çoktan paylaşılırdı. (unsigned değil kardeşim, imzalanmış olanı kastediyorum)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 20:06