Sıfırdan ev İnterneti alacağım yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırdan ev İnterneti alacağım yardım lütfen
Arkadaşlar ev İnterneti alacağım kendi adıma. Evde modemim var. Ama fiyat konusunda beni üzmeyecek bir paket lazım. Hızı falan önemli değil. Sınırsız olsun wi fi bağlanabilsin yeter.
Şuan en uygun şekilde hangi operatörü tavsiye edersiniz? Acil almam lazım.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kablonet alabilirsiniz

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
90 110 Tl Arası Var Soknet vs Ha Şu Zam vsden Etkilenmeyeyim Dersen Anlaşmalı yap 1 2 yıllığına. anlaşmasız olanlar zamlardan anında etkiler seni.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Coolwhisper

özüt

Üye
Apartmanda hangi kurumun altyapısı varsa ondan alın.

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper

özüt

Üye
Sebebine gelince;

Bizim apartmanda süperonline fiber internet alt yapısı var.Taahhütüm bitince ucuz diye vodafone nete geçtim.Bin pişman oldum.
süperonline 25mbs paket vardı.Vodafon nette 50 mbs pakete geçtim.Süperonline'nın 24 mbs hızını bile vermiyor.Nedenini araştırdım.
Süperonline dan tanıdık birine sordum.Hiç bir kurum kendi alt yapısının tam hızını başka firmaya vermez dedi.
Birde kendi altyapınızın haricinde bir yerden alırsanız,arıza kaydı durumlarında sorun yaşarsınız.

Bunları göz önüde bulundurun.

Birde son olarak şu bilgiyi vereyim.Bunu şu an çok az kişi bilir.Vodafon.net artık evde interneti bırakacak.Zaten şu an başvuruda almıyormuş.
Tabi böyle ounca herkes kendi alt yapısındaki internete geçecek otomatikman.
Örneğin ben tekrar mecburen superonline müşterisi olacağım.Tabi altyapınızı sunan firmanın kimlerle anlaşması varsa oraya geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve M.F.E

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiyeler için çok teşekkürler arkadaşlar. Bugün çıkıp çarşıyı bir yokladım turkcell vodafore tt hepsinin mağazalarını tek tek gezdim ancak ilk 6 ayın aldatıcı fiyatlarını bir kenara bırakırsak 190 200 tl den aşağı aylık paket bulamadım. Başta da belirttiğim üzere ekonomik olması benim için tercih sebebi.
Şuanlık şoknete geçtim taahhütsüz ve tt altyapısını kullanıyor. Bakalım vodafoneden sonra pişman olmayız umarım.
Ayırca yılın 4 5 ayı da evde olmadığımız için şoknet beni cezbetti çünkü kontörlü telefon gibi gidip internet paketini yükleyip öyle kullanıyorsunuz yükleme olmayınca kullanım da olmuyor. Bu da benim işime geliyordu.
Bakalım bugün gelip bağlayacaklar.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tavsiyeler için çok teşekkürler arkadaşlar. Bugün çıkıp çarşıyı bir yokladım turkcell vodafore tt hepsinin mağazalarını tek tek gezdim ancak ilk 6 ayın aldatıcı fiyatlarını bir kenara bırakırsak 190 200 tl den aşağı aylık paket bulamadım. Başta da belirttiğim üzere ekonomik olması benim için tercih sebebi.
Şuanlık şoknete geçtim taahhütsüz ve tt altyapısını kullanıyor. Bakalım vodafoneden sonra pişman olmayız umarım.
Ayırca yılın 4 5 ayı da evde olmadığımız için şoknet beni cezbetti çünkü kontörlü telefon gibi gidip internet paketini yükleyip öyle kullanıyorsunuz yükleme olmayınca kullanım da olmuyor. Bu da benim işime geliyordu.
Bakalım bugün gelip bağlayacaklar.
Sizin için en iyisi olmuş

• Beğen
Tepkiler: babafre23
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
soknete baktın mı?

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi haber geldi kardeşim taşınıyor marta kadar onun vodafone netini kullanacağım ufak bir taşıma ücreti vererek. Sonrasında da bakalım güzel bir teklif sunarlarsa kalırım yoksa yine şoknete devam edeceğim

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt