Satılık Sıfır Gibi iPhone XS Max


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
İlan Sayfası:
Fiyat:8450TL
Takas yoktur.Temizdir.Sorunu yoktur.Çizik yoktur.5D Ekran koruyucusu vardır.Ocak 2021’e kadar garantisi vardır.Yurtiçi cihazdır.Kutusu ve faturası vardır.Şarj aleti ve kulaklığı verilecektir.
 
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Görsel ekleyin lütfen.
 

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Satıldı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt