Siemens SXG75

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jason

Üye
    Konu Sahibi
Siemens SXG75
bu super telefon tryeye ne zaman gelecek yoksa geldimi fiyatı 1 milyarı geçermi?bilenler cewap yazsınlar ok byee millet :artı: ;;) :oke: 8)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ne zaman gelecek bilmiyorum 1 milyarı geçmez diye düşünüyorum.. ;)

CooL'n'Quiet

Üye
1 milyarı gecer ya 2mp kamera gps cift kamera vs vs sx1 bile 1,2 mlyardan cıkmıstı piyasaya...

jason

Üye
    Konu Sahibi
ewet olabilir kıçı b..klu 6600 bile 1 milyarı geçiyordu bee,ama çok sürmez 5 6 ay içinde 700 milyona düşer

jason

Üye
    Konu Sahibi
Bir cep dergisinin eylül sayısında 2005 3.çeyrek yazıyordu türkiye için....

mehmetonline

Üye
siemensin sitesinde ekim ayında piyasaya sürülecek yazıyo fiyatı 1 milyarı geçmez zannediyorum çünkü sx1 çıktığı zaman symbianlar daha yeni çıkıyordu ve fazla çeşit yoktu bence bu tlf nokyanın yeni6680ine rakip ama nokia kazık marka old bu tlf 1 milyarı 200 küsür siemens pek kazık olmadığından 1 milyarı geçmez zannediyorum 5 -6 sonra 600 650 alırız diye düşünüyorum

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Güzel telefon ama hala gelmedi.. :vur:

jason

Üye
    Konu Sahibi
gelse ben hemen alırım bu makinayı çok çok süper pda mobil

CooL'n'Quiet

Üye
arklar bu tel resmi sitede falanda tanıtılmaya baslandı orda ekimde satısa cıkcak deniyo ama sitenin yabancı versiyonunda kasım diyo...yani bu yıl bitmeden cıkcak inşallah : D
ben bu teli alırım arkadaş...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
2 mp devri geçiyor acele etmesi lazım.. :ehe:

jason

Üye
    Konu Sahibi
haziranda 600e alırım nasıl olsa

CooL'n'Quiet

Üye
hoja yok be okadr düşçeeni sanmıyom :)
bu arada siemense mail attım kasım piyasaya sürülmesi planlanıyomus bu ay cıkcak yane...
cok merak ediom fiyatını kısmetse bende alcam

jason

Üye
    Konu Sahibi
düşer niye düşmesinki o zamana kadar ne manyak telefonlar çıkar 3,4mp rekabet kızışıyor unutma arda byee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt