Siccin Dabbe Zehri cin

Sponsorlu Bağlantılar

erumer13

erumer13

Üye
    Konu Sahibi
Siccin Dabbe Zehri cin
Arkadaslar konuyu 3 defa açtım. Ben burda bu konuyu 3 defa açmaya utandim ama çok meraklisiyim mazur görün. Ama film galiba düşmedi hâlâ. Ayıptır ya.saçmaliktır.var mi arkadaşlar bulabilen birisi ?

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Korsan istemek ayıp degilmi peki?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
erumer13

erumer13

Üye
    Konu Sahibi
Korsan istemek ayıp degilmi peki?
Adamlar kazandığı parayı taşıyacak korsan çelik kasa arıyor biz fakirler ise onların 2 saat bile sürmeyen filmlerini. Bizim ki Ayıpsa evet kardwsim ben ayıp ediyorum. Yorumun için Sağol.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
neyse onu beşi bırakalımda burada bu tür istekler yasak, buyur google, bing, yandex artık ararsın

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Artık korsanı mı kaldı kardeşim. 2 saat için 20 lira mı çıkarsın, yapmayın şöyle.
Adamlar kazandığı parayı kat kat kazandılar zaten

Herkes bu düşünce ile korsan indirirse filmin gişe sayısı gider masraflarını karşılamayacaktır. Bu adamlar filmi çekip bırakmıyor, reklam giderleri, yeri geldiğinde açılan davalar, prodüksiyon masrafları vs. bir dünya şey ile uğraşıyorlar. Yapımcı güzel para kazansa çok daha büyük prodüksiyonlu filmler çekmez mi? Türk sinemasında dram komedi dışında kac tane film budur diyebildigimiz filmler var. Yabancıların 2 dakikalık sahnede harcadığı arabaların parası ile bizimkiler komple filmi çekiyorlar neredeyse. Onlar kazanacakki daha kaliteli filmler çeksinler korsana destek olmaz.