Sıcak Gelişme - George Bush : '' Ateşkes imzalanmazsa savaş açacağız ''

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
Sıcak Gelişme - George Bush : '' Ateşkes imzalanmazsa savaş açacağız ''
Bildiğiniz gibi dün Rusya Gürcistan'a saldırdı ve bu sabah Gürcistan devlet başkanı : ''resmen savaştayız ve dayanamıyoruz Rusya bizimle ateşkes imzalasın'' dedi.Rusya bunu kabul etmedi ve devreye Amerikan dış işleri bakanı Condoliza Rice girdi.Rice : ''Rusya Gürcistan ile derhal ateşkes imzalasın'' dedi.Rusya devlet başkanı Vladimir Putin ise bunu kesin bir dille red etti.Bunu üzerine olimpiyatlar için Çin Halk Cumhuriyeti'nde buluna George Bush : ''Eğer Rusya hemen ateşkes imzalamazsa onlara verdiğimiz belli bir süreden sonra Ruslara saldıracağız dedi''

Kaynak : BBC News

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Sıkar Biraz..

Karşılarında Irak, Afganistan Var Sanıyorlar Galiba..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Dünya birbirine mi giriyor ne... 3. Dünya Savaşı'nı istemiyoruz...

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
Amerika Rusya savaşı demek olaya Türkiye,Çin,İngiltere,Almanya,Fransa vb. ülkelerin katılması demek buda 3. Dünya Savaşı olur.Dünya zaten çok gergindi batlamaya hazır bir barut gibi ilk kıvılcım koptu bakalım bu kıvılcım barut patlamadan sönebilecek mi ?

researcher

Üye
iki kobra birbirini asla sokmaz....

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
güzel söz ama bunlar yıllarca birbirleriyle düşman kobralar

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Tamames asparagas bir haber. Abd'nin hiçbir zaman karşı karşıya gelemeyeceği savaşamayacağını iki devletten biridir Rusya, diğeri de Çin. Bu tür blöfler bu iki devlete de sökmez.

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
Haber ne kadar doğru ne kadar yalan onu bilemem ama bu haber NY'ta televizyonda çıktı

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
amerika ile rusya'nın savaşma gibi bir ihtimali olamaz başta amerika istemez bu durumu....şayet öyle bir hata olursa amerika ve rusların kara ve deniz sahası olarak gözü Türkiye'de olacaktır...

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
bencede sıkar ama ben size kendi görüşümü iletmedim sadece böyle bir haberin olduğunu söyledim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...