Shell Taşıt Tanıma Sistemine Geçene Araç Takip Hediye

ersincayan

Üye
    Konu Sahibi
1 Ocak 2017 - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Shell Taşıt Tanıma sistemi kullanan her aracınız için DevTakip araç takip sistemi OfisPaneli'nden hediye.
Tamamen ücretsiz olarak Shel TTS'e geçiş yapıyor ayrıca her aracınız için araç takip sistemini 1 yıl boyunca ücretsiz olarak kullanıyorsunuz.
Kampanyaya online başvuru için:
Shell Taşıt Tanıma Sisteminin Avantajları Nelerdir?
  • Araçlarınız Shell istasyonlarında ödeme yapmadan yakıt alabilir. Faturaları ayda 2 kere toplu olarak ödersiniz.
  • Hangi aracınız nerede, ne zaman, ne kadar yakıt almış görebilirsiniz.

DevTakip Araç Takip Sisteminin Avantajları Nelerdir?
  • Araçlarınızın lokasyonunu size sunulan panelden anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Araçlarınızın performanslarını karşılaştırarak km başına en az yakıt tüketen araç gibi gelişmiş raporlara ulaşabilirsiniz.
Kısacası, yeni yıl kampanyasına katılarak, akaryakıt giderlerinizi düşürebilir, muhasebenizi kolaylaştırabilir ve şirket araçlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Üstelik araç takip sistemini 1 yıl ücretsiz kullanarak.

Kampanya Detayları
• Kampanya 1-31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya en az 2 yıllık akaryakıt sözleşmeleri için geçerlidir.
• Kampanyadan yararlanacak olan araçların aylık en az 400 TL’lik yakıt tüketimi olmalıdır. Yakıt tüketiminin yılda 2 kez aylık 400 TL’nin altında kalması durumunda, ay başına 20 TL ceza ödemesi yapılır.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyi Bişeymiş Aslındada Araca Ne Mudahale Yapacaklar Oda Var? Bide "
Kampanya en az 2 yıllık akaryakıt sözleşmeleri için geçerlidir.

Araç takip sistemi kullanacak her aracın aylık en az 400 TL’lik yakıt tüketimi olmalıdır. Aracın yakıt tüketiminin yılda 2 kere aylık 400TL’nin altında kalması durumunda ay başına 20TL ceza ödemesi yapılır." Şartı Aranıyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt