Shazam Encore v8.4.1-180315 [Paid]

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Shazam Encore v8.4.1-180315 [Paid]
Bir yerde güzel bir müzik kulağınıza geldi ve kimin söylediğini, şarkının adı nedir bir türlü bilemediniz. Artık bunlar hiç sorun değil. bu uygulamayı açın ve şarkıyı uygulamaya dinletin. Shazam Encore, sizin yerinize şarkının adını da bulur, kimin söylediğini de. 15 MB dosya boyutu vardır.

Yenilikler
Artık parçaları daha hızlı ve daha doğru tanıdığımızı fark ettin mi? Bunun sebebi canla başla çalışarak uygulamayı daha da iyileştirmemiz. En son sürüme güncelleyerek en yeni ve en iyi Shazam'ın tadını çıkar.
Uygulamayı sevdiniz mi? Bizi puanlayın! Geri bildiriminiz kulaklarımız için müziktir ve Shazam'ı daha iyi hale getirmemize yardımcı olur.
Bir sorunuz mu var? support.shazam.com adresini ziyaret edin.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve ibrahim 42

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Çok iyi birde çok sevdiğim bir yabancı parça var ne ismini nede parçayı bulamıyorum bunun için bir çözüm yokmu eski bir parça bayan söylüyor popüler bir parçaydı zil sesi olarak kullananlar çok tu bir zamanlar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Çok iyi birde çok sevdiğim bir yabancı parça var ne ismini nede parçayı bulamıyorum bunun için bir çözüm yokmu eski bir parça bayan söylüyor popüler bir parçaydı zil sesi olarak kullananlar çok tu bir zamanlar

Bu uygulamaya dinlettiniz mi şarkıyı?

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Şarkı yok elimde olsa isim bulmaya gerek yok zaten amacım o şarkıyı bulmak usta

Anladım. valla sende samanlıkta iğne arıyorsun gibi. Senin dediğin gibi bulmak zor değil imkansız galiba. :kop:

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Anladım. valla sende samanlıkta iğne arıyorsun gibi. Senin dediğin gibi bulmak zor değil imkansız galiba. :kop:
Aynen öyle 14 yıl önce internet cafelerden zil sesi için ücretle müzik parçası yükluyorlardı o kişiye söyledim adam nasıl anladı nasıl tahmin etti bilmiyorum hemen buldu yükledi Samsung E 250 ye unuttum valla bende bu zeka

Üst Alt