Shazam Encore v2.5.4(7191) S60v3/v5 SymbianOS9.x Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Shazam Encore v2.5.4(7191) S60v3/v5 SymbianOS9.x Signed
Arkadaşlar şarkılar hakkında birçok bilgi veren bir müzik uygulamasıdır ve tam versiyonudur..

Create music moments! Shazam can identify music anywhere: from TV, radio or in a bar. With Shazam you can discover and buy music tracks, find tour dates for tagged artists and buy tickets to the gig; share Tags and get music recommendations. You'll also have unlimited tagging with this version of Shazam on your device.

Code:
1. Download the update and install your new Ovi Store App
2. Choose ‘Get Your Gift’ from the Welcome Screen
3. Choose Shazam from list of Gift Items

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Wikileaks11, ugurum45, bymen07 ve 11 diğerleri

Terzi38

Terzi38

Üye
Tsk nadir kardeş

Starsley

Teşekkürler

SilentOne

SilentOne

Üye
bu programı bir türlüçözemedim yha

Afşın

Afşın

Üye
Teşekkürer deneyelim bakalım

oqanoqan42

oqanoqan42

Üye
program güzel fakat demo yani süre sınırlıydı

rackerbaba

Üye
Usta bilip etmeden s60v3/s60v5 yazıp insanları yanıltıyosunuz bu program s60v3lerde çalışmıyor bikere, sadece s60v5leri olanlara ovinin bi hediyesi... s60v3e yüklersende çalışmayacaktır.

musam

musam

Üye
thanks

e63player

Üye
Usta bilip etmeden s60v3/s60v5 yazıp insanları yanıltıyosunuz bu program s60v3lerde çalışmıyor bikere, sadece s60v5leri olanlara ovinin bi hediyesi... s60v3e yüklersende çalışmayacaktır.
Adam haklı ben de cepten giriyorum ismimden de belli e63 s60v3lerde olmuyo hatta telefona inerken de soruyo,uymuyor ama yine de indirilsin mi diyo.

bayon

Üye
arkadaşlar s60v3 ile uyumlu olanı ovi den indirebilirsiniz ben indirdim 30 gün deneme sürümü diyo ama hala kullanıyorum sıkıntı çıkmadı

carandiru

carandiru

Üye
QTwebkit eksik uyarısı geldi yüklenirken telefon N96 yinede yükledim simgesi geldi ancak doğal olarak açılmadı var mıdır bu qtwebkit'in s60v3 uyumlusu?

olesapien

Üye
emeğinize salık iyi çalışmalar.

emirates16

Üye
Saol üstat

traek

Üye
teşekkür ederim kardeş 5800 da calıstı

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

prestige ani

Üye
bu proğram nasıl inecek şimdi??

C.S

C.S

Üye
Bu program telefonu aldığımda zaten yüklüydü , müzik dinleyen birisi olmadığım için bunu da kullanmıyordum . Programın tam olarak işlevi mesela çevrenizde çalan bir şarkıyı dinletirseniz ismini ve şarkıcısını söylüyor. İlgili ovi müzik sayfasına yönlendiriyor ama orada ücretli tabiki. Ayrıca internet ile çalışır.

korhanad

Üye
tşk ederz... olum bazıları nerde gezindini bilmıyo burası s60 v5 bölumu adam ordan cak cak knusuyo ya mılletı yanlıs ynlendryn falan bune ya alla halla

Üst Alt